POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [11.03.2017, 12:16:26] • Wolin

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Andrzej Ryfczyński

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj na drodze krajowej numer 3, tuż za Wolinem. Zderzyły się tam dwie osobówki. Sprawcą wypadku okazał się 27-letni mieszkaniec Barlinka, który z niewiadomych przyczyn zaczął wyprzedzać na podwójnej linii ciągłej sznur samochodów i uderzył w prawidłowo skręcającego zielonego volskwagena. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, straż pożarną oraz policję. Kierowca renault był pod wpływem alkoholu. - Mieszkaniec Barlinka miał prawie promil alkoholu - mówi rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda. Podróżujący krajową trójką muszą się przygotować na utrudnienia w tym miejscu.

Do zdarzenia doszło w sobotę, około godziny 11.00.

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Andrzej Ryfczyński

Na drodze krajowej numer 3 tuż za Wolinem, kierowca renault, którym podróżowały trzy osoby zaczął manewr wyprzedzania kilku pojazdów. Nie zauważył, że pierwszy pojazd rozpoczął manewr skrętu w lewo. Doszło do zderzenia, na skutego którego zielony volkswagen na kamieńskich blachach wylądował w rowie. Obydwa pojazdy jechały w kierunku Świnoujścia.

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Andrzej Ryfczyński

Kierowca volkswagena przez kilkadziesiąt minut był zakleszczony w pojeździe. Na szczęście, przybyli na miejsce strażacy uwolnili mężczyznę, który następnie trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Andrzej Ryfczyński

Jak udało nam się ustalić kierowca renault bardzo się śpieszył bo chciał odwieźć swoją rodzinę na prom do Szwecji. Niestety, ten pośpiech okazał się w tym przypadku tragiczny w skutkach.

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Andrzej Ryfczyński

- W sobotę, o godzinie 10.45 na drodze krajowej numer 3 w rejonie miejscowości Wolin, doszło do zdarzenia drogowego w którym uczestniczyły dwa pojazdy. Kierujący pojazdem marki renault nieprawidłowo wykonywał manewr wyprzedzania poprzedzającego go prawidłowo wykonującego manewr skrętu w lewo pojazdu marki volkswagen. W zdarzeniu poszkodowane zostały 4 osoby, które zostały przewiezione do szpitali. Dwie osoby z volkswagena oraz dwie osoby z renault- mówi rzecznik kamieńskiej policji Aleksandra Berenda.

Groźny wypadek za Wolinem. Pijany 27- latek wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej! Śpieszył się na prom do Szwecji

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 20, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-20 z 20

Gość • Środa [15.03.2017, 15:08:09] • [IP: 80.245.177.***]

a jak mozna nieobwiniac kogos za wypadek jesli przed skrętem jest obowiązek upewnic sie czy moge skrecic czyli czy nie jestem wyprzedzany ??

Gość • Poniedziałek [13.03.2017, 23:52:00] • [IP: 79.186.114.***]

Małżeństwo z vw kobieta opuściła szpital, mężczyzna nadal przebywa w szpitalu.Bardzo Państwu dziękujemy za udzielenie pomocy.

Gość • Poniedziałek [13.03.2017, 23:45:23] • [IP: 79.186.114.***]

Małżeństwo z vw kobieta opuściła szpital, mężczyzna nadal przebywa w szpitalu.Bardzo dziękujemy za udzielenie pomocy.

Gość • Poniedziałek [13.03.2017, 20:58:54] • [IP: 178.43.211.***]

" ja dziś jechałem na Szczecin. najpierw z rana mało myślący kierowca suva na kamieńskich blachach wyprzedzał wszędzie tam gdzie nie wolno - na podwójnej ciągłej, na zakręcie, na podjeździe pod górkę z zakrętem " jak mnie tacy bezmyślni wku...ją, jak ma prosta drogę to się taki wlecze a jak przybywa aut to nagle mu sie spieszy i na podwójnej ciągłej albo pod górkę jedzie.. Brak fantazji

Gość • Niedziela [12.03.2017, 18:22:56] • [IP: 94.42.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [12.03.2017, 15:24:41] • [IP: 31.0.122.**]

czy ktos wie co z malzenstwem z vw ? bylam na miejacu wypadku udzielelaismy pomocy...

Gość • Niedziela [12.03.2017, 14:24:57] • [IP: 88.156.234.***]

Kto szybko jedzie, tego potem wolno niosą !

waldi • Niedziela [12.03.2017, 12:43:22] • [IP: 109.255.3.***]

Wzorzec wziął z" miszczów" z BOR-u. wymaluj taka sama geneza wypadku. Zobaczymy czy kierowca zielonego autka bedzie obwiniany o wypadek.

Donwasyl • Sobota [11.03.2017, 23:38:25] • [IP: 79.173.23.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [11.03.2017, 22:03:44] • [IP: 83.11.92.***]

Wycinają drzewa nie te co powinny być wycięte.

Pazdzioch • Sobota [11.03.2017, 21:50:06] • [IP: 79.191.253.***]

Pewnie dostał parę koron od rodziny to chciał w tylek wejść bez mydła a tu klops

Gość • Sobota [11.03.2017, 20:58:53] • [IP: 79.186.224.***]

Dzięki Bogu że nikt nie zginął w tym wypadku. Tak się kończą wariackie jazdy na trzeciego. A za jazdę po alkoholu i spowodowanie tego groźnego wypadku to mu się teraz dostanie równo i jeszcze będzie płacił za wszystkie szkody i leczenie ofiar które ucierpiały. Z samego OC to nie pokryje wszystkiego i jeszcze mogą go posadzić do paczki za ten wypadek po pijaku. Kto wie czy już prokuratura nie postawiła mu zarzutów za ten czyn jak już siedzi w areszcie

Gość • Sobota [11.03.2017, 20:39:27] • [IP: 83.11.92.***]

Zabierać od razu prawo jazdy.Z pijakami i narkomanami nie patyczkować się wcześniej czy później spowodują wypadek. Najgorsi są Ci, którzy wiedzą, że źle postępują ich dzieci i znajomi i nic z tym nie robią chociaż mogliby to uczynić.

Gość • Sobota [11.03.2017, 20:37:44] • [IP: 83.11.79.***]

a ja dziś jechałem na Szczecin. najpierw z rana mało myślący kierowca suva na kamieńskich blachach wyprzedzał wszędzie tam gdzie nie wolno - na podwójnej ciągłej, na zakręcie, na podjeździe pod górkę z zakrętem zaraz za Przybiernowem. no po prostu skóra się marszczyła w wiadomym miejscu. a z powrotem koło 18-tej kierowca granatowego VW na świnoujskich blachach jechał a to po lewej, a to po prawej stronie pasa ruchu. hamował bez powodu i widocznej przyczyny a później przyspieszał. a jak pomiędzy Piaskami a Wiejkowem wyciął strusia na podwójnej ciągłej to za jednym zamachem wyprzedził kilka aut. na ten widok aż serce rosło - nadal w Polsce są nieźli kozacy. a tak nawiasem to szkoda że nie mam kamerki ale numery rejestracyjne znam.

Gość • Sobota [11.03.2017, 19:38:54] • [IP: 94.254.135.***]

kierujacy renowka wyprzdzal na podwojnej ciaglej, zakazie wyprzedzania i skrzyzowaniu sznur aut. jechal po pijanemu z barlinka, z kolega i starsza osoba. jemu nic nie bylo a 3 osoby z vw wyladowaly w szitalu. patrzac na uszkodzenia jechal wiecej niz 60(dla nie wtajemniczonych jestam 60

Gość • Sobota [11.03.2017, 19:25:35] • [IP: 80.245.177.***]

Zanim skreci sie w lewo trzeba upewnic sie czy nie jest sie wyprzedzanym na czym skiepscil tak samo mlody kierowca seicento i premier wyladowala na drzewie

Gość • Sobota [11.03.2017, 18:51:39] • [IP: 83.11.116.***]

KIEROWCA RENAULT BYL PIJANY MIAL 0.8 PROMILA CZEMU NIKT NIE NAPISAL TAK ISTOTNEGO FAKTU. GDYBY KOGOS ZABIL NAPISALIBYSCIE?

Gość • Sobota [11.03.2017, 17:08:27] • [IP: 79.186.222.***]

Kierujący VW jechał prawidłowo.

Grześ • Sobota [11.03.2017, 14:56:06] • [IP: 37.47.135.***]

Sąd jako sprawcę wypadku wskaże kierującego volkswagenem. Kierujący renault odpowie tylko za jazdę po pijaku i wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym. Takie chore realia niestety.

Mieszkaniec • Sobota [11.03.2017, 12:49:11] • [IP: 79.186.218.**]

Debil spieszył się...prawko zabrać... na pieszo niech teraz zapier*

Oglądasz 1-20 z 20
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■