POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.03.2017, 13:07:49] • Golczewo

Kolarze LKS „Baszta” Golczewo rozpoczęli starty w torowym Pucharze Polski w pruszkowskiej BGŻ BNP Paribas Arena

Kolarze LKS „Baszta” Golczewo rozpoczęli starty w torowym Pucharze Polski w pruszkowskiej BGŻ BNP Paribas Arena

fot. Organizator

Przygotowania do sezonu nasi kolarze rozpoczęli obozem przygotowawczym w Dziwnówku w ośrodku „Jantar”.

Sezon 2017 zaczął się od startów na torze w Pruszkowie dla kategorii junior oraz orlik (24-26 lutego br.). Reprezentanci naszego klubu (Raducki, Maksel, Tończyk, Walaszczyk, Castaldo, Kamiński) brali udział w konkurencjach drużynowych (sprint, wyścig drużynowy) oraz indywidualnych (wyścig na 3000m, omnium).

W tym tygodniu (3-5 marca br.) również na pruszkowskim torze startują nasi przedstawiciele w kat. junior młodszy (Wypych, Zieliński, Marks, Kalinowski). Golczewskich kolarzy powitał szef wyszkolenia Polskiego Związku Kolarskiego Andrzej Piątek. Sportowcy mieli także możliwość treningu z olimpijczykiem z Rio Rafałem Sarneckim.

Kolarzom Baszty życzymy sukcesów.

golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Charytatywny Bal Walentynkowy w Międzyzdrojach. Sprzedaż biletów zakończona, cel wsparcia uczniów szkoły ■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■