POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [24.02.2017, 12:04:34] • Golczewo

Spokojnie - to tylko ćwiczenia

Spokojnie - to tylko ćwiczenia

fot. Organizator

W ciągu ostatnich tygodni dało się zaobserwować wzmożony ruch strażaków ochotników w obrębie remiz oraz świetlic wiejskich, a wszystko to dlatego, iż w najbliższą sobotę 25 lutego br. o godzinie 10:00 w golczewskim GOKiS-ie odbędzie się turniej tenisa stołowego o Prądownicę Prezesa OSP RP w Golczewie. Z każdej z sześciu jednostek OSP wystartuje 5 zawodników.

Dla dopełnienia drabinki turniejowej do udziału w turnieju zostali zaproszeni Burmistrz Golczewa – Andrzej Danieluk oraz Prezes Zarządu Powiatowego Związku OSP RP – druh Michał Opowicz.

Dla zwycięzców w kategoriach najlepszy zawodnik oraz najlepsza drużyna zostały ufundowane nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Mając w pamięci emocje, jakie towarzyszą nam podczas każdych zawodów sportowo-pożarniczych zapowiada się naprawdę zacięta rywalizacja – wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zapraszamy do dopingu.

golczewo.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [25.02.2017, 13:00:22] • [IP: 62.210.105.***]

o żonę.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 08:00 dnia 06.04.2026 do godz. 21:00 dnia 06.04.2026. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 70 km/h do około 85 km/h, z północnego zachodu. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■