Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23 w dniu 16 lutego 2017 r. dla przedsiębiorców o godz. 17.00, dla osób fizycznych o godz. 18.00.
fot. internet
Burmistrz Golczewa zaprasza przedsiębiorców i mieszkańców gminy Golczewo na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie na wymianę systemów grzewczych.
Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Golczewie przy ul. Zwycięstwa 23 w dniu 16 lutego 2017 r. dla przedsiębiorców o godz. 17.00, dla osób fizycznych o godz. 18.00.
golczewo.pl
Kogo na natką wymianę będzie stać??- lichwiarskie banki tylko na to czekają...
Szczególnie prawie burmistrzowi by się zdało dofinansowanie, bo czasami do Polo w tej zadymie z jego ekologicznego ogrzewania już od ronda ciężko trafić. Zamknięta kotłownia spółdzielni przy Witosa to przy tym mały pikuś.
Dlaczego, aby otrzymać dofinansowanie choćby do zakupu i instalacji baterii fotowoltaicznych trzeba wziąć kredyt? Inaczej się nie da! Za byle pierdołę trzeba dofinansowywać banki. To zwykłe zmuszanie ludzi do określonego zachowania a na to ponoć jest paragraf.
sciema, potrzebny projekt audyt itd sama dokumentacja pochlonie dotacje.
cale dofinansowanie to fikcja!! jeden wielki bubel by zlapac sie w siatke kredytu jaki oferuje ochrona srodowiska. jedna wielka kicha
Bardzo dobra inicjatywa, oby tylko biurokracja nie zabiła dobrego pomysłu.