Wśród imion męskich największym wzięciem w ubiegłym roku cieszył się Antoni. Rok wcześniej- także był w czołówce, choć swoją pozycję dzielił z Kacprem i Szymonem, a wyprzedzali go Michał, Marcel i Adam.
Imię Antoni to imię pochodzenia łacińskiego. „Oznacza” człowieka wspaniałego, doskonałego, i wybitnego. Mógłby to być powód, dla którego rodzice tak chętnie nadają to imię chłopcom. Można by się też zastanowić, czy na powodzenie imienia Antoni nie wpłynęła obecna sytuacją w kraju. To, że jednym z najważniejszych polityków Polsce jest obecnie Antoni Macierewicz.
Gdyby jednak tak było, mielibyśmy też raczej wysyp Jarosławów. Tutaj jednak…
W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kamieniu Pomorskim w 2012 roku sporządzono jeden akt urodzenia dla dziecka urodzonego w 2011 roku o imieniu Jarosław - informuje Grażyna Pisera, kierownik USC w Kamieniu Pomorskim. - W pozostałych latach (2013-2016 ) na obszarze działania tutejszego urzędu nie nadawano dzieciom imienia Jarosław.
W czołówce nie widać też Andrzejów, Zbigniewów ani Joachimów. USC nie wspomina też o popularności imienia Beata.
zdjęcie komputerowe
Cudowne dzieciątko i fajni rodzice.
Jak mnie pamięć nie myli to powiat w 2017 roku przywitał Aleksander
Gdzie się podziała Isaura?
A mi Złotoryi.
A MI MAMUT!!
Mi się podoba imię Sulejman
teraz bedzie moda na kodowskie imionka np fakturka!!
olek.
A Donald, Mateusz, Ryszard, Grzegorz?
KACZOR to jeden z trzech DONALDOW!!
Ale DONALD to na 100% jest.
Misiaczek chyba?
A minister obrony jak ma na imię?:)
nie ma Wojtasów ale będą Oksany, Abdule, Świetłany, Jasiry, Husseiny, Rahimy
a gdzie wojtasy!!
Po co mieszać. w to politykę!!?!
temat jest powalający jakby nie bylo nic wazniejszego do opisania. Dlaczego nie było takiego artykułu jak rządziło PO tylko wszyscy przymykali oko jak nam kraj wyprzedają !!
Nie ma Krystynek, Teresek, Bożenek, Grażynek
Dobrze, że Polacy wybierają polskie imiona, to dobry trend. Rodzice już nie myślą o emigracji i doborze imienia dziecka by pasowało do imion innego kraju. Ile imion nadano : Mieszko, Przemysław, Błażej i tych straropolskich? Prosze redakcję o takie też informacje.
Niesmaczne to jest jedne i drugi portal w kamieniu tylko polityka nawet o imionach nie potrafią normalnie napisać. A mozna rownie dobrze napisac ile donaldow w kamieniu było od samego poczatku bo nie znam ani jednego.
Bogu dziekowac ze donalda nie ma!!
nie ma leona leszka leonka leniunia lenusia l
nie ma Witoldów, Władków, Grzegorzów.