POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [01.01.2017, 02:39:29] • Warszawa

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

fot. Czytelnik

Sylwester przed Sejmem zorganizowali mieszkańcy Warszawy, którzy nie popierają polityki Prawa i Sprawiedliwości. W samym Sejmie protestują zaś dzisiaj posłowie opozycji, domagający się powtórnego głosowania nad ustawą budżetową. Tylko u nas taka fotorelacja. Zobaczcie!

Nie wszyscy się w Sylwestra bawią – zaczyna swój list nasz Czytelnik, który specjalnie dla naszego portalu wykonał dzisiaj zdjęcia na ulicy Wiejskiej w Warszawie.

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

fot. Czytelnik

A tam trwa protest KOD-u, Obywateli RP, Obywateli Solidarnych w Akcji, Strajku Obywatelskiego i ich sympatyków.

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

fot. Czytelnik

To wyraz wsparcia dla protestujących od dwóch tygodni w Sejmie posłów opozycji. Ci domagają się powtórzenia głosowania nad ustawą budżetową.

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

fot. Czytelnik

Plakaty i instalacje ustawione przed Sejmem nie budzą wątpliwości, że organizatorzy "Sylwestra przed Sejmem" do sympatyków Prawa i Sprawiedliwości nie należą.

W Sylwestra protestują przeciwko PiS

fot. Czytelnik

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 49, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-49 z 49

Gość • Niedziela [01.01.2017, 17:25:58] • [IP: 83.11.67.***]

Wreszcie Polska normalnieje pod obecnymi rządami i tyle w temacie

Gość • Niedziela [01.01.2017, 16:55:15] • [IP: 83.21.64.***]

Specjaliści zdiagnozowali narodziny nowego ruchu -PISlamizm -fundamentalistyczny nawiedzony stan umysłu wynikający z oglądania i słuchania chorych wypowiedzi przywódców kaczystowskich. Tam, gdzie kończy się logika zaczyna się PISlam.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 15:44:22] • [IP: 88.156.131.***]

Widać, że na manifestacji KOD same HOT 18. Hehe :))

Gość • Niedziela [01.01.2017, 15:11:13] • [IP: 83.23.251.***]

Brawo PIS! Brawo Obecna Władzo! To ostatnie podrygi czerwonych, jeszcze tylko kilka koryt odspawacie i będzie spokój. Żeby Polska była z PIS-e-m, wtedy Polska będzie Polską!!

Gość • Niedziela [01.01.2017, 14:10:46] • [IP: 83.20.73.***]

POLSKA ZMIENIA SIĘ NA LEPSZE I TYLKO Z TEGO SIĘ CIESZYĆ. ŻAŁOSNE PROTESTY O POWÓT STAREGO ŚWIATA.CZY WARTO TAK SPĘDZAĆ SYLWESTRA?PIS-OWI ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI KONSEKWENCJI W REALIZACJI ZAMIERZEŃ

Gość • Niedziela [01.01.2017, 13:56:39] • [IP: 79.186.74.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [01.01.2017, 13:06:14] • [IP: 79.186.70.***]

Ludzie po raz pierwszy widzą, że idzie na lepsze, liczą na dalszą dobrą zmianę, a te faryzeusze nie chcą się z tym pogodzić, że ktoś może zadbać o naród polski i wszystko robią żeby przeszkodzić rządowi w naprawie Polski, gotowi są nawet zbratać się z Niemcami, aby obalić polski legalnie wybrany rząd. To są zdrajcy Polski!

Gość • Niedziela [01.01.2017, 12:57:28] • [IP: 79.186.70.***]

Dlaczego nie protestowali jak sprzedawano Polskę co skutkowało utratą setek tysięcy miejsc pracy, dlaczego nie krzyczeli, gdy podwyższano wiek emerytalny bez zgody społeczeństwa, nie sprzeciwiali się temu, że Kopacz chciała wpuścić imigrantów. Krzyczą bo zabiera się niesłusznie pobierane pieniądze ludziom pracującym dla wroga Polski, często prześladowcom narodu polskiego.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 12:54:51] • [IP: 83.11.146.***]

To nierobia normalni ludzie. Czesc zmanipulowanych ale wiekszosc to oderwani od koryta. Bo widac na zdjeciach na roznych portalach ze to dzialacze PO i staroczesnej wywaleni z roboty.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 11:33:39] • [IP: 188.146.173.***]

Mam wrażenie, że nami rządzą psychopaci. Wpisy na portalu też są podejrzane jak w USA. Ja już widzę wielu Was z ręką w nocniku. Jeszcze trochę czasu i będzie jak w Białorusi.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 11:24:25] • [IP: 94.254.227.**]

Piszcie o sprawach lokalnych, a nie o tych idiotach z KOD-u i bandytach oblegających sejm.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 11:17:18] • [IP: 88.156.131.***]

Śniegu nie ma a bałwany po ulicach chodzą... Nie szkoda mi ich, SBków z obniżonym emeryturami nigdy nie będzie szkoda.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:47:20] • [IP: 83.8.25.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:41:24] • [IP: 83.21.83.***]

W tym miejscu pozwolę sobie na smutną refleksję – ostatnie zorganizowane przez KOD antyPiSowskie manifestacje z 13 grudnia wyciągnęły na ulice dziesiątki tysięcy Polaków w kilkudziesięciu miastach Polski. Jak to jest, że agentura okupanta potrafi tylu Polaków wyciągnąć na ulice pod fałszywymi hasłami, a my nie? Tylko pseudopatriotyczne, głównie żydo-katolicko-pseudonarodowe manifestacje przeciwko „islamizacji” mogły się frekwencją i zasięgiem równać z manifestacjami KOD. Ale i tamte inspirowane były przez agenturę okupanta. Przez to miały taki zasięg. A już protesty w obronie polskiej ziemi przeszły prawie bez echa, a frekwencją nawet do pięt nie sięgały protestom inspirowanym przez agenturę okupanta. Ten stan rzeczy nie napawa optymizmem.

MK • Niedziela [01.01.2017, 10:40:12] • [IP: 88.89.208.***]

Przestańcie robić z tych idiotów sławnych ludzi. Chyba że artykuł sponsorowany.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:39:04] • [IP: 79.186.74.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Franciszek • Niedziela [01.01.2017, 10:37:20] • [IP: 89.174.73.**]

Brawo protestujący, niech powróci peo niech powróci kopacz ewa a nade wszystko jej obietnica o uchodzcach o przybyciu do naszego kraju tych osób w liczbie ponad 100 tys.a może i więcej.patrze na tą fotografię ze sztucznymi mi się wydaje nagrobkami dobrze że nie ludzkimi, do boju protestujący aby otworzyć granice aby było nasz więcej do boju peo do boju

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:14:59] • [IP: 83.21.83.***]

To nie sa polacy.. To sa jakies przebierance za zagraniczne pieniazki...

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:13:46] • [IP: 83.21.83.***]

V kolumna z tel avivu

Gość • Niedziela [01.01.2017, 10:00:44] • [IP: 37.47.161.**]

Hej lewacy wezta sie do pracy co bylo nie wroci

Gość • Niedziela [01.01.2017, 09:59:38] • [IP: 83.11.160.***]

Brawo w pelni popieram...niedlugo PiS do kibla bedzie zagladal

Koko loko • Niedziela [01.01.2017, 08:46:29] • [IP: 5.172.233.***]

Pucząca mucha nie dała koncertu?

Gość • Niedziela [01.01.2017, 08:10:25] • [IP: 37.47.148.**]

Czuby.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 07:29:15] • [IP: 77.254.76.**]

Biedni ludzie...

Oglądasz 26-49 z 49
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■