POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [31.12.2016, 12:43:46] • Gmina Międzyzdroje

Lokalny celebryta czy zwykły pirat drogowy?

Lokalny celebryta czy zwykły pirat drogowy?

fot. Czytelnik

Przedświąteczna gorączka na drogach niejednemu kierowcy podniosła ciśnienie. Nasz Czytelnik, jadący estakadą w kierunku Wolina również miał okazję zobaczyć popisową jazdę kierowcy opla combi. Szalona jazda miała miejsce 22 grudnia, kierujący oplem combi, na estakadzie wiodącej w stronę Wolina, wyprzedził naszego Czytelnika na podwójnej ciągłej linii. Nie koniec na tym, następnie wyprzedził w ten sposób dwa kolejne auta.

- Co jest z kierowcą opla combi na kamieńskich rejestracjach?- zastanawia się Czytelnik - Włączył się w ruch na wysokości Międzyzdrojów i już pod koniec estakady, wjeżdżając w Park Woliński około 10.00 wyprzedził aż trzy auta na podwójnej ciągłej. Skandal? Czy najwyższe kary? A może zabrać prawo jazdy?

Lokalny celebryta czy zwykły pirat drogowy?

fot. Czytelnik

W dzisiejszych czasach w samochodach są rejestratory kamery. A może to jakiś celebryta z okolic Międzyzdrojów, że się nie boi?

Lokalny celebryta czy zwykły pirat drogowy?

fot. Czytelnik

Niestety, nie wiemy, kim jest szalejący kierowca z opla combi. Niezależnie od tego, obowiązują go takie same jak wszystkich przepisy drogowe.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 52

Gość • Niedziela [01.01.2017, 09:30:12] • [IP: 85.219.172.***]

Myślę, ze ten artykuł jest nie na miejscu i warto było by go zastrzec." Czytelnik" jeżeli ma ochote uprzejmie donosic, powinien podać swoje nazwisko. Jeden z czytelnikow narusza moje dane osobowe (i to bardzo) co jak wiadomo również jest karalne. Rozumiem, że chodzi o bezpieczeństwo na drodze jednak pewne kwestie wypada załatwic w inny sposób. Jeżeli istnieje jakis moderator tego serwisu powinien SELEKCJONOWAĆ dodawane KOMENTARZE. Natomiast osoba, ktora zamiescila komentarz z nr rejestr. i adresem powinna również zostać zgłoszona na policję. A swoją droga, ciekawe dlaczego sie nie podpisala. Pozdrawiam czytelnikow, wlascicielka opla z komentarza nie ze zdjecia.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 09:12:22] • [IP: 80.245.177.***]

To nie auto celebryty * on ma różowe ramki rejestracyjne.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 09:03:46] • [IP: 85.219.172.***]

Szanowni Państwo, niestety nr rejestracyjny nie jest widoczny. Jednak dla informacji niektorych uprzejmych konfidentow, celebryta * posiada rozowe tablice rejestracyjne.

Gość • Niedziela [01.01.2017, 03:11:50] • [IP: 94.254.241.***]

Kapusie co nie maja innej pracy Polska to. ... właśnie nic sami kapusie

Gość • Sobota [31.12.2016, 22:12:02] • [IP: 37.47.169.***]

Też to widziałem ten opel jest z Plocina

Gość • Sobota [31.12.2016, 21:55:36] • [IP: 93.94.186.**]

ja też się zawsze spieszę na prom i do pracy, ale nie narażam siebie ani innych!!

Gość • Sobota [31.12.2016, 21:18:01] • [IP: 5.174.33.**]

Jak czytam te komentarze to aż włos się jeży na głowie. Sam nie lubię wlec się za kimś np 80 km/h, wolę dojechać szybko i sprawnie a nie jak emeryta, ale wszystko z głową! Przez takich ludzi giną inni, za przeproszeniem c..j z nim, jak mu życie nie miłe jego sprawa, ale to właśnie on może najechać na prawidłowo jadący samochód i zginą niewinni ludzi!! Mało mamy takich wypadków ostatnio w okolicy, raczej nie. Są miejsca gdzie się wyprzedza a gdzie nie wolno, nikt tych lini nie malował z byle powodu, zastanówcie się. Połowa twierdzi że nie należy kamerować innych i donosić policji, ale jestem w 100% pewien że gdyby ten kierowca spowodował wypadek w którym ucierpieli by wasi bliscy inaczej byście mówili.

Gość • Sobota [31.12.2016, 19:00:17] • [IP: 92.42.114.***]

W tym miejscu wolno jechać 80 km/h. Fotoreporter zajmij się prowadzeniem swojego auta. Ciekawa jestem jak byś wyglądał gdyby tobie zrobiono zdjęcie od tyłu jak jedziesz i robisz zdjęcia. Szczęśliwego Nowego Roku 2017.

Gość • Sobota [31.12.2016, 18:51:16] • [IP: 83.20.203.***]

A najgorszy kretyn co krytykuje komentarze kretynów.

Gość • Sobota [31.12.2016, 18:38:02] • [IP: 83.11.84.***]

w komentarzach jeden kretyn lepszy od drugiego

Gość • Sobota [31.12.2016, 18:03:37] • [IP: 83.8.36.**]

no i co z tego...wystarczy spojrzeć jak jeżdżą po Wolinie

Gość • Sobota [31.12.2016, 18:00:32] • [IP: 79.186.205.**]

ty tam kieruj a nie zfjecia robisz pewnie sie slimaczyles 60

Gość • Sobota [31.12.2016, 17:53:47] • [IP: 80.245.177.*]

A może poprostu spieszył się gdzieś? Trzeba było mu zjechać i po sprawie a nie robić aferę gdzie jej nie ma! Wstawcie tych co na przejściach wyprzedzają albo pod prąd jadą.

Gość • Sobota [31.12.2016, 16:55:46] • [IP: 83.20.203.***]

Wielki problem, na tej trasie pojazdy z rejestracją ZSV w 90 proc. tak jadą.

Gość • Sobota [31.12.2016, 16:29:50] • [IP: 178.238.243.***]

Zabrać debilowi prawo jazdy...

Gość • Sobota [31.12.2016, 16:25:31] • [IP: 94.254.241.***]

Kapowanie i takie fory powinno być karane ja tam zap... ile wejdzie bo jadą marudy 80 na godz. By grat mało palił brawo dla tego z astry

Gość • Sobota [31.12.2016, 15:46:16] • [IP: 46.169.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [31.12.2016, 15:33:50] • [IP: 83.20.86.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [31.12.2016, 15:10:15] • [IP: 83.11.91.**]

Nikt niepyta sie czy mozna wstawic twoje zdjecie. Samowola

Gość • Sobota [31.12.2016, 14:55:06] • [IP: 83.11.74.***]

na miejscu właściciela auta zadałbym pytanie jakim prawem publicznie pokazujecie moje auto i numery rejestracyjne

Gość • Sobota [31.12.2016, 14:34:49] • [IP: 31.0.65.***]

Ladny cep drogowy zabrac prawo jazdy za stwarzanie zagrożenia.. jest numer rejestracji wiec policja powinna dzialac

Gość • Sobota [31.12.2016, 13:47:36] • [IP: 46.215.156.***]

A ja jestem ciekawy dlaczego na prostej drodze (np. Zdjęcie nr 3), jest podwójna linia ciągła? Nie dość że jest tam pobocze, dobra widoczność to jakiś urzędas zabrania tam wyprzedzania. Nic dziwnego że każdy wyprzedza na podwójnej ciągłej skoro linie są malowane w miejscach gdzie nie powinno ich być.

Gość • Sobota [31.12.2016, 13:37:48] • [IP: 37.47.137.***]

oby więcej takich artykułów. może jak się bedą bali, że w necie wylądują to się zastanowią nad sobą. bardzo dobrze, że tablice nie zamazane. zdjęcia proponuję na policję również wysłać.

Gość • Sobota [31.12.2016, 13:31:06] • [IP: 93.94.187.**]

zapewne goniła kuriera :)

Gość • Sobota [31.12.2016, 13:28:09] • [IP: 46.169.231.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 26-50 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■