POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [05.12.2016, 19:24:15] • Międzyzdroje

Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

fot. Organizator

Z okazji Mikołajek, w dniu 3 grudnia 2016 r. w Hali sportowej przy SP 1 w Międzyzdrojach został rozegrany Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej. Organizatorami turnieju byli Szkoła Podstawowa Nr 1 w Międzyzdrojach oraz KS Fala Międzyzdroje. W turnieju wystąpiło 10 drużyn z Międzyzdrojów, Wysokiej Kamieńskiej, Świnoujścia i Szczecina. Jednym z punktów regulaminu było niezbędne posiadanie przynajmniej jednej grającej kobiety w składzie. W finale ZS Team zmierzyło się z Krzywice.

Był to pojedynek doświadczonych graczy z dobrze wyszkoloną technicznie młodzieżą. Ostatecznie finał wygrała drużyna ZS Team 2:0. W składzie zwycięzców zagrali: Marta Pawłowska, Dajana Kirchof, Paulina Kreft, Mateusz Górecki, Patryk Antkowiak, Arkadiusz Kacperski, Wojciech Ożarowski.

Mikołajkowy Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

fot. Czytelnik

Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Wysokiej Kamieńskiej pokonując w bezpośrednim pojedynku Wściekłe Dorsze. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik ZS Team Arkadiusz Kacperski. Najlepszą zawodniczką została Aleksandra Zehner z Krzywice. Skromne wyróżnienie otrzymał również najstarszy zawodnik turnieju, którym został Wiesław Wójcik z PSG Świnoujście. Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych na turniej Mikołajkowy, który odbędzie się za rok. Dziękujemy również za duże zainteresowanie naszym turniejem.

Klasyfikacja końcowa:
1. ZS Team
2. Krzywice
3. Wysoka Kamieńska
4. Wściekłe Dorsze
5. Poltramp Yard
6. PSG Świnoujście
7. Bursiaki
8. KS Fala
9. Asy i Ananasy
10. FC Wczorajsi

Organizatorzy


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [08.12.2016, 19:43:45] • [IP: 93.94.184.**]

To dziewczę pierwsze z lewej!! Oczu nie można oderwać.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■