POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [16.11.2016, 10:07:16] • Wolin

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński poprowadzili swoich najmłodszych zawodników do zwycięstwa

Trenerzy: Zbigniew Wróblewski i Krzysztof Skrzyński poprowadzili swoich najmłodszych zawodników do zwycięstwa

fot. Wiking Wolin

W dniu 11.11.2016 w Wolinie odbył się dziesiąty jubileuszowy Turniej dzieci w zapasach w stylu wolnym o Puchar Burmistrza Wolina.

W zawodach udział brały dzieci z roczników 2006 i młodsze z całego województwa zachodniopomorskiego. Bardzo dobrze spisali się najmłodsi zawodnicy Wikinga Wolin zajmując pierwsze miejsce drużynowo na 10- klubów.

Wiking Wolin


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

• Poniedziałek [28.11.2016, 14:59:27] • [IP: 35.0.127.**]

aha

Gość • Czwartek [24.11.2016, 19:39:33] • [IP: 62.210.129.***]

miło

Gość • Niedziela [20.11.2016, 15:43:43] • [IP: 83.21.62.***]

Świetnie się spisali ci młodzi zawodnicy, powodzenia w kolejnych zawodach.

Gość • Czwartek [17.11.2016, 14:18:53] • [IP: 37.248.165.***]

Gratulacje 🎊 💪 super

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■