POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [15.11.2016, 22:44:33] • Golczewo

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w GOKiS

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w GOKiS

fot. GOKiS Golczewo

11 listopada 98 lat temu Polska po latach niewoli stała się niepodległa. Tego dnia obchodzone jest w całym kraju Święto Niepodległości. Z tej okazji w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie pod czujnym okiem nauczycieli. Akademię poprzedził wykład pana Tomasza Szeszyckiego pt. "Powstańcy Wielkopolscy". Na sali widowiskowej zgromadziło się bardzo wiele osób. Było warto, bo uczniowie zaprezentowali piękne widowisko, obfitujące w patriotyczne pieśni i scenki aktorskie o tematyce niniejszego święta.

Burmistrz Golczewa Andrzej Danielu składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie akademii. Szczególe podziękowania kieruje do Pana Tomasza Szeszyckiego oraz do licznej grupy uczniów ZSP w Golczewie i nauczycieli.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w GOKiS

fot. GOKiS Golczewo

Serdeczne dziękuje także wolontariuszom, którzy po raz pierwszy wzięli udział w przygotowaniach takiego wydarzenia i stanęli na wysokości zadania, oraz wszystkim przybyłym gościom.

Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości w GOKiS

fot. GOKiS Golczewo

Było nam niezmiernie miło brać po raz kolejny udział w tak świetnie przygotowanej uroczystości.

GOKiS


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada w sobotę wystąpienie marznących opadów deszczu i mżawki w całym województwie zachodniopomorskim ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■