POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.10.2016, 14:31:25] • Dziwnów

„Kotowanie” uczniów klas pierwszych w Dziwnowie

„Kotowanie” uczniów klas pierwszych w Dziwnowie

fot. Organizator

Tradycją naszego gimnazjum są” otrzęsiny”, tzw. „kotowanie” uczniów klas pierwszych. W tym roku drugoklasiści, którzy przygotowują corocznie chrzest nowych uczniów, zmienili nieco formę imprezy i zamiast spożywania niesmacznych mikstur itp., pierwszoklasiści brali udział w rywalizacjach sportowych.

Nie były to bynajmniej igrzyska olimpijskie, ale „kotowanie” odbyło się w miłej, przyjacielskiej, sportowej atmosferze. Zauważyć można było integrację uczniów w poszczególnych klasach oraz ich integrację ze szkołą. Królująca zasada fair play była balsamem na serca nauczycieli.

„Kotowanie” uczniów klas pierwszych w Dziwnowie

fot. Organizator

Naprawdę miło było popatrzeć jak młodzi ludzie bawiąc się uprawiają sport, cieszą się swoim towarzystwem, cieszą się, że są uczniami naszego Gimnazjum Publicznego „Pomerania” w Dziwnowie. Brawo My.

wychowawczyni klasy Ib Renata Włodarczyk/ Kronia


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [20.10.2016, 18:01:41] • [IP: 79.184.232.**]

coś zakłamane te zdjęcia, malunki przeważnie na twarzach całkowicie inaczej wyglądały :D

Gość • Środa [19.10.2016, 19:41:30] • [IP: 83.11.81.**]

głupoty wymyślają.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■