ikamien.pl • Wtorek [06.09.2016, 07:59:18] • Golczewo
Rozpoczęto przebudowę ulicy Osiedle Robotnicze w Golczewie

fot. kam
W dniu 1 września zerwaniem asfaltu pokrywającego część ulicy rozpoczęto przebudowę, jednej z najbardziej zniszczonych ulic w Golczewie. Ulicy Osiedle Robotnicze.
Prowadzona jest budowa drogi gminnej długości ok. 0,446 km na ulica Osiedle Robotnicze w Golczewie łącząca ulicę Szkolną z drogą wojewódzką 106 i 108. - Prace przy przebudowie ulicy Osiedle Robotnicze rozpoczęto od budowy kanalizacji deszczowej grawitacyjnej o długości ok. 435 m – powiedział Zbigniew Sobieski inspektor ds. inwestycji i drogownictwa Urzędu Miejskiego w Golczewie.

fot. kam
Przebudowa ulicy Osiedle Robotnicze jest prowadzona w ramach nowej perspektywy finansowej 2014-2020 i uzyskała dofinansowanie ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości prawie 900 000 złotych.
Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec marca 2017 roku.
mzk