POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [25.07.2016, 16:08:14] • Międzyzdroje

Chory na schizofrenię 59-latek uciekł rodzinie w Międzyzdrojach! Został odnaleziony w lesie

Chory na schizofrenię 59-latek uciekł rodzinie w Międzyzdrojach! Został odnaleziony w lesie

fot. Kamil Zwierzchowski

Chorujący na schizofrenię paranoidalną mieszkaniec Brzegu, wypoczywający wraz z rodziną w Międzyzdrojach, wykorzystując nieuwagę rodziny wyszedł z domku letniskowego w niedzielę rano. Na szczęście, dzięki współdziałaniu służb odnaleziono go dziś przed południem.

59-letni mieszkaniec Brzegu w niedzielny ranek, wykorzystał nieuwagę rodziny i sam wyszedł z najmowanego domku letniskowego w Międzyzdrojach.

Mężczyzna chorujący na schizofrenię paranoidalną oddalił się w nieznanym kierunku. Zaniepokojona rodzina powiadomiła o fakcie Policję. Funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli działania poszukiwawcze, angażując pozostałe służby ratunkowe.

Przy poszukiwaniach udział wzięło 13 strażaków PSP i OSP Międzyzdroje, OSP Kołczewo, 12 policjantów oraz Strażników Miejskich, a także Straż Parku. Działania prowadzone były na terenie miasta i gminy Międzyzdroje. Około godziny 11.00 otrzymaliśmy informację o odnalezieniu mężczyzny. Strażacy przeszukujący tereny lasu przy ul. Norwida odnaleźli osobę
odpowiadającą rysopisowi zaginionego. 59-latka przekazano pod opiekę medyczną. Mężczyzna,jak oznajmił w rozmowie z policjantami, ubiegłą noc spędził w lesie.

Rodzina zaginionego nie kryła zadowolenia z przeprowadzonych działań, dziękując wszystkim za profesjonalizm w działaniu i zaangażowanie w sprawie.

Dziękujemy za czynny udział i pełną zaangażowaną współpracę oraz pomoc w akcji poszukiwawczej osoby zaginionej wszystkim funkcjonariuszom.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim
sierż. Izabela Trepko


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [25.07.2016, 23:29:31] • [IP: 83.21.72.***]

dokładnie las na ul. Norwida

Gość • Poniedziałek [25.07.2016, 22:06:55] • [IP: 89.174.73.**]

Od ponad 30-stu lat mieszkam w Międzyzdrojach i jak się okazuje nie znam swojego miasta. Czy ktoś mi może objaśnić, gdzie na ulicy Norwida jest las?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■