POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [20.06.2016, 17:24:41] • Kamień Pomorski

Dzielnicowi z KPP w Kamieniu Pomorskim stanęli na podium w związku z konkursem - Dzielnicowy Roku 2016!

Dzielnicowi z KPP w Kamieniu Pomorskim stanęli na podium w związku z konkursem - Dzielnicowy Roku 2016!

fot. Policja

Dziewiąty Finał Eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku" - zakończony. Tym razem 40 policjantów reprezentujących komendy miejskie i powiatowe z zachodniopomorskiego rywalizowali o miano Dzielnicowego Roku 2016.

Do tegorocznego Finału Eliminacji Wojewódzkich zakwalifikowali się najlepsi dzielnicowi wyłonieni zostali na podstawie wyników pierwszego etapu eliminacji, który odbył się w macierzystych jednostkach i składał się z testu wiedzy.

Startujący w konkursie dzielnicowi zmagali się w trzech konkurencjach. Pierwszą z nich był sprawdzian wiedzy zawodowej, składający się z testu, druga konkurencja to symulacyjna dotyczącej przyjęcia interesanta a trzecia - udzielenie pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym.

Wczoraj rano oceniana była celność, zawodnicy mogli zdobyć dodatkowe punkty na strzelnicy. Najlepszym Dzielnicowym w województwie zachodniopomorskim okazał się mł. asp. Kamil Dźwilewski z KPP w Choszcznie , drugie miejsce zajął jego kolega z jednostki st. sierż. Jakub Pialik a trzecie sierż. szt. Grzegorz Powiłajtis z KPP w Łobzie.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się po raz kolejni mundurowi z KPP w Choszcznie w składzie: mł. asp. Kamil Dźwilewski i st. sierż. Jakub Pialik. Na drugiej pozycji uplasowali się policjanci z KMP w Szczecinie: mł.asp. Krzysztof Sęczkowski i asp. Piotr Palicki, trzecie miejsce zajęli reprezentanci KPP w Kamieniu Pomorskim: sierż. Dariusz Surowiecki i mł.asp. Sylwester Wołek.

Dzielnicowi odebrali puchary i pamiątkowe tabliczki oraz gratulacje od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Piotra Ostrowskiego. Do gratulacji przyłączyli się członkowie komisji sędziowskiej.

Konkurs jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę dzielnicowego. Funkcjonariusze w ten sposób poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.

Policjanci, którzy zajęli dwa czołowe miejsca reprezentować będą nasz garnizon w Ogólnopolskim Finale Zawodów Policjantów Dzielnicowych " Dzielnicowy Roku" w Szkole Policji w Katowicach, który odbędzie się w październiku.

KPP Kamień Pomorski


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [22.06.2016, 06:27:01] • [IP: 5.172.235.**]

A MOŻE TAK KONKURS KOMENDANTÓW POWIATOWYCH ZROBIĆ ?

Rafał Pajestka • Wtorek [21.06.2016, 22:24:13] • [IP: 80.53.170.***]

Brawo. Gratuluję. Tak Trzymać.

Gość • Poniedziałek [20.06.2016, 23:53:09] • [IP: 79.184.160.**]

Brawo chłopaki!!

Gość • Poniedziałek [20.06.2016, 19:16:08] • [IP: 77.112.24.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■