POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [06.06.2016, 17:02:05] • Kamień Pomorski

Kto zgubił klucze?

Kto zgubił klucze?

fot. Czytelnik

W Kamieniu Pomorskim w pobliżu dworca PKP znaleziono klucze. Nasz Czytelnik postanowił jak najszybciej wysłać do nas informacje na ten temat na kontakt@ikamien.pl.- Klucze takie jak na zdjęciu znaleziono przy dworcu PKP w Kamieniu Pomorskim- czytamy w wiadomości e-mail.

Prosimy właściciela kluczy o jak najszybszy kontakt z ich znalazcą pod numerem telefonu 500 350 468. Zguba czeka na odbiór!

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kierowcy jadący od strony Międzyzdrojów muszą zwrócić szczególną uwagę na oznakowanie na rondzie z DW102. Ruch lokalny z Międzyzdrojów do Świnoujścia odbywa się drogą DZ-10 i dotychczasową DK3. Wyjazd z Międzyzdrojów do Szczecina odbywa się już przez nowy węzeł ■