POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [01.06.2016, 17:51:45] • Międzyzdroje

Gmina Międzyzdroje z nagrodą w ogólnopolskim konkursie!

Gmina Międzyzdroje z nagrodą w ogólnopolskim konkursie!

fot. Organizator

W ramach planowanych działań wspomagających promocję Gminy Międzyzdroje, w celu umocnienia marki promocyjnej miasta, zgłosiliśmy chęć udziału w ogólnopolskim konkursie „Teraz Polska”. Konkurs organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, którego celem jest nagrodzenie najlepszych produktów, usług, gmin, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Konkurs realizowany jest w 3 kategoriach: na Najlepsze Produkty i Usługi, dla Gmin oraz dla Przedsięwzięć Innowacyjnych i przebiega wieloetapowo.

W I etapie konkursu należało wypełnić ankietę weryfikacyjną, obejmującą szeroki zakres informacji i danych z ostatnich trzech lat. Ankieta została poddana opinii Branżowej Komisji Ekspertów, którzy dokonali oceny na podstawie informacji zawartych we wniosku weryfikacyjnym oraz Kolegium Ekspertów, którzy badali zgodność ocen komisji z kryteriami Konkursu. W tym roku wpłynęło blisko 100 zgłoszeń rejestracyjnych. Spośród nich 67 otrzymało nominację do godła „Teraz Polska”, w tym również Gmina Międzyzdroje.

Gmina Międzyzdroje z nagrodą w ogólnopolskim konkursie!

fot. Organizator

II etapem konkursu była prezentacja nominowanych do godła promocyjnego, która odbyła się w Warszawie na stadionie narodowym w dniu 25 kwietnia br. Na stoiskach promocyjnych, swoją ofertę prezentowały min. firma Sokołów, Ursus S.A., gmina Przywidz i inne. Przygotowana prezentacja Międzyzdrojów, utrzymana w klimacie nadmorskim, a także atrakcyjne materiały promocyjne zostały wysoko ocenione, zyskując uznanie i przychylność Kapituły.

Gmina Międzyzdroje z nagrodą w ogólnopolskim konkursie!

fot. Organizator

Zwieńczeniem udziału w konkursie była uroczysta gala, podczas której wręczono godła promocyjne „Teraz Polska”. Uroczystość odbyła się 30 maja br. w Teatrze Wielkim w Warszawie. Imprezę poprowadzili Radosław Brzózka i Agata Konarska. Laureatom konkursu statuetki wręczał min. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, a uroczystość uświetnił koncert Zbigniewa Wodeckiego z zespołem.

Gmina Międzyzdroje z nagrodą w ogólnopolskim konkursie!

fot. Organizator

Obecność znamienitych osobistości oraz wysoki poziom artystyczny tego wydarzenia stanowi o tym, iż gala „Teraz Polska” to prestiżowa impreza gospodarcza oraz doniosłe wydarzenie kulturalne w Warszawie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Gminy Międzyzdroje.
Godło „Teraz Polska” od lat cieszy się zaufaniem i uznaniem społecznym. Rozpoznawalność godła „Teraz Polska” przekłada się na możliwości promocyjne, jakie pojawiają się przed laureatami. Tym bardziej cieszy fakt, że Międzyzdroje znalazły się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody. To uznanie i prestiż, którymi możemy się szczycić.


Anetta Czyżak
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Sobota [04.06.2016, 17:42:02] • [IP: 37.47.147.***]

Fajna nagroda szkoda tylko że sporo za to miasto zapłaciło

Gość • Piątek [03.06.2016, 17:24:32] • [IP: 31.0.47.***]

A sukienka świetna - sama bym taką z chęcią nosiła :-)

Gość • Piątek [03.06.2016, 17:23:09] • [IP: 31.0.47.***]

Jak dla mnie to Ona zawsze wygląda świetnie. Mam babeczka świetny styl. A negatywne komentarze piszą zapuszczone zazdrośnice ;-) Nie znam jej osobiście, nie wiem jaka jest ale jest piękna i ma klasę. A szare urzędnicze mundurki już dawno wyszły z mody w dzisiejszych czasach. Prezentowała się świetnie. Pisałam to Ja - KOBIETA! A nie zazdrosny babochłop ;-)

Gość • Czwartek [02.06.2016, 16:29:22] • [IP: 89.174.73.**]

widzę często i jak dla mnie mało urzędnicze ubiory, trochę nie przystoi

Gość • Czwartek [02.06.2016, 14:33:15] • [IP: 80.245.178.**]

Ciekawe jakby ją ocenił Pajacyków.

Gość • Czwartek [02.06.2016, 14:18:45] • [IP: 109.47.1.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [02.06.2016, 13:02:41] • [IP: 79.186.221.***]

Jest ładnie ubrana ale kolanka i ramionka mogłaby schować. Nie przystoi urzędniczce.

Gość • Czwartek [02.06.2016, 10:59:00] • [IP: 193.193.181.**]

Ta Pani bardzo ładnie wyglądała. Zreszta zawsze jest fajnie ubrana z tego co można zaobserwować ze zdjęć. :) A niemiłe komentarze piszą zapewne zapuszczone zazdrosne panie ;)

Ewa • Czwartek [02.06.2016, 08:34:18] • [IP: 46.134.181.***]

Na bal w takiej sukience a jak przystalo na reprezentantke ratusza to raczej garniturek! Oj Kaska Kaska!

keriru • Czwartek [02.06.2016, 07:28:48] • [IP: 83.11.65.***]

do [IP: 46.134.30.**] nie jestem fanem naszej wiceburmistrz, ale Ty chyba jej czegoś zazdrościsz że tak ją nazywasz. Najpewniej masz problemy z akceptacją...

Gość • Czwartek [02.06.2016, 00:31:40] • [IP: 46.134.30.**]

Tylk8 jak zwykle to cos jako ta zwykla ladacznica

Alicja • Środa [01.06.2016, 21:36:08] • [IP: 83.11.237.**]

Brawo Międzyzdroje!! Zasłużyliśmy na te wyróżnienie.

Gość • Środa [01.06.2016, 21:15:01] • [IP: 89.174.73.**]

Bardzo mi się to podoba!!" Teraz Polska" to zaufanie i poparcie tego co dobre! Gratulacje!! :)

Oglądasz 1-13 z 13
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada w sobotę wystąpienie marznących opadów deszczu i mżawki w całym województwie zachodniopomorskim ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■