POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [16.05.2016, 11:23:27] • Dziwnów

Czwarty bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej 21 maja

Czwarty bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej 21 maja

fot. LUKS Bałtyk

W sobotę, 21 maja, odbędzie się czwarty bieg Dziwnowskiej Ligi Biegowej. Tym razem trasa biegu będzie wyznaczona na odcinku Dziwnów – Międzywodzie – Dziwnów. Start do biegu nastąpi o godzinie 10.00, zapisy pół godziny przed biegiem. Zbiórka uczestników koło „jeziorka” Martwa Dziwna. Długość trasy wynosić będzie około 6940 m.

Wszystkie osoby, które ukończyły poprzednie biegi i wezmą udział w sobotnim, zapewnią sobie możliwość sklasyfikowania w DLB. Pozostali mają taką szansę, pod warunkiem, że wystartują i ukończą biegi na czterech różnych trasach. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do udziału w tym i kolejnych biegach.

LUKS „Bałtyk”


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś i jutro możliwe są opady marznącego deszczu i mżawki powodujące gołoledź na terenie zachodniopomorskiego - uważajcie na oblodzone chodniki i jezdnie, podróże tylko jeśli to konieczne. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa również przekazuje komunikaty o możliwych marznących opadach i lodowej nawierzchni, szczególnie nocą i nad ranem, co zwiększa ryzyko wypadków i śliskości na trasach do pracy i szkół ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■