POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.04.2016, 14:55:30] • Polska

UE wprowadzi ograniczenia w korzystaniu z portali społecznościowych

UE wprowadzi ograniczenia w korzystaniu z portali społecznościowych

fot. istockphoto.com

Dzieci poniżej 16. roku życia nie będą mogły korzystać z Facebooka, Twittera i Snapchata.

"Financial Times" pisze o projekcie specjalnego rozporządzenia, które szykuje Unia Europejska. Wedle nowych przepisów korzystanie z portalów społecznościowych będzie możliwe tylko za zgodą rodziców.

Regulacje mają przeciwdziałać zagrożeniom, jakie czyhają na młodzież w internecie. Projekt zakłada kary finansowe - bardzo dotkliwe - nawet do czterech procent rocznych światowych obrotów finansowych dla właścicieli portali za niestosowanie się do nowych przepisów.

2016-04-26, 17:17
Autor: Emilia Kujawa


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Środa [27.04.2016, 23:52:40] • [IP: 83.12.180.**]

W końcu. Nasze dzieci wymykają się. Stają się obce, niedostępne, nie panują nad tym. To najgorsze uzależnienie XXI WIEKU!! W każdy razie codziennie walczę o swoje pociechy... Wydawało mi się, że to utopia, a jednak światełko w tunelu.

Gość • Środa [27.04.2016, 23:24:07] • [IP: 178.1.41.***]

Nie długo unia będzie mi mówić ile mogę z żoną współżyć a ile nie śmiech

Gość • Środa [27.04.2016, 22:33:33] • [IP: 209.159.137.**]

Ale po co zakazy jesli to rodzice decydują czego chcą, komuna się skończyła

gostyniak • Środa [27.04.2016, 19:53:48] • [IP: 37.249.20.**]

Bardzo dobre posunięcie UE.Kto to widział żeby dzieci w wieku 7-10-12 lat były tak zapatrzone w jakichś podszywających się pod konta pseudo gwiazd sportu, muzyki czy filmu.Więcej ruchu na powietrzu i wspólnych zabaw z innymi dziećmi.Wiadomo, że nie będzie już tak jak kiedyś, ale niech też poczują trochę prawdziwego dzieciństwa, a nie przed kompem pisanie i udawanie, że to są koledzy, bo nie są.Trzeba wprowadzać takie ograniczenia jak najszybciej, to nasze pociechy będą miały naprawdę radośniejsze i bardziej naturalne dzieciństwo.

Gość • Środa [27.04.2016, 19:39:58] • [IP: 199.87.154.***]

Obecna młodzież jest trzy razy zdrowsza, ładniejsza, milsza piekniejsza niz twoja wiec wsadz sobie w buty takie gadanie manipulowanie zabranianie odloz pas wiecej sie nie odzywaj amen

Gość • Środa [27.04.2016, 18:44:56] • [IP: 46.112.123.***]

Ja mam 6 lat, na face 17, na redtube 19, na oldspising 74. A właściwie, co to jest unia co mi niby chce zakazywać?

Gość • Środa [27.04.2016, 18:06:01] • [IP: 83.21.75.***]

I bardzo dobrze. Nareszcie coś mądrego. Niech wyjdą na boisko, spacery, zajmą się nauką sportem, będą zdrowsi.

Gość • Środa [27.04.2016, 15:36:30] • [IP: 195.154.8.***]

Biedne dzieci, nawet snapowac facebookowac nie moga

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czwartek, 12 czerwca 2025 roku, godz. 19:00 Koncert upamiętniający stulecie parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Kamieniu Pomorskim Wstęp wolny Wykonawcy: Meksykański Chór Kameralny "Staccato" Marco Antonio Ugalde – dyrygent W programie muzyka kompozytorów meksykańskich i południowo amerykańskich XX i XXI wieku. Zielinski Singers – USA Richard Zielinski – dyrygent W programie utwory współczesnych kompozytorów amerykańskich i negro spirituals ■