POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [25.03.2016, 15:36:19] • Kamień Pomorski

Zwłoki 51-letniego mężczyzny w mieszkaniu na Strzeleckiej. Wykluczono udział osób trzecich

Pracodawca martwił się, że jego pracownik od czterech dni nie przychodzi do pracy. Mężczyzna od kilku dni nie odbierał też telefonów. Zaniepokojeni znajomi mężczyzny postanowili poinformować o tym fakcie policję. Funkcjonariusze nie mogąc dostać się do środka skorzystali z pomocy strażaków, którzy do mieszkania dostali się przez okno. W mieszkaniu policjanci ujawnili rozkładające się ciało 51- latka. Na miejsce skierowano prokuratura. - Ze wstępnych ustaleń wykluczono udział osób trzecich. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych- mówi rzecznik kamieńskiej policji Izabela Trepko.

Wszystko wydarzyło się w jednym z mieszkań przy ulicy Strzeleckiej w Kamieniu Pomorskim. Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 12.00.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie, od pracodawcy denata, który powiadomił nas, że od czterech dni jego pracownik nie stawił się do pracy, ani nie nawiązał z nim żadnego kontaktu. Nie odbierał telefonów, nie był widziany przez sąsiadów, istniało prawdopodobieństwo, że coś się mogło stać. Policjanci nie mogli wejść do mieszkania, wobec czego poproszono o pomoc strażaków, którzy weszli przez okno, otwierając mieszkanie od środka. W mieszkaniu ujawniono zwłoki 51- letniego mieszkańca Kamienia Pomorskiego- mówi rzecznik kamieńskiej policji Izabela Trepko.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■