POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [24.03.2016, 12:29:36] • Międzyzdroje

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

fot. Organizator

21 i 23 marca 2016 r. w bibliotece w Międzyzdrojach oraz 22 marca 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Wapnicy zorganizowano rodzinne warsztaty plastyczne pt. „Fabryka pisanek”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Przez 3 dni dzieci, młodzież i dorośli wykonywali piękne ozdoby wielkanocne. W bibliotece rodziny robiły stroiki świąteczne z kurczaczkami i zajączkami oraz wielkanocne witraże z koralików Hama. Na warsztatach w szkole dzieci i rodzice wykonywali rzeżuchowe gąsienice, kurczaczki w skorupkach od jajek, kurki z wytłoczek po jajkach oraz kartki świąteczne.

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Podczas warsztatów było rodzinnie i wesoło. Dzieci zabrały wykonane przez siebie prace do domu, by świątecznie przyozdobić stoły, okna i koszyczki. Organizatorami warsztatów byli: Miejska Biblioteka Publiczna, Szkoła Podstawowa nr 2 w Wapnicy i Międzyzdrojskie Stowarzyszenie „Rodzina”.

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Część materiałów plastycznych na warsztaty w bibliotece zakupił Ośrodek Pomocy Społecznej w Międzyzdrojach w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na 2016 r. na działania profilaktyczno-rozwojowe dla dzieci i młodzieży realizowane przy bibliotece w Międzyzdrojach.

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Warsztaty w Wapnicy zrealizowano w ramach projektu "KLUBIK RODZINNY - OD JUNIORA DO SENIORA" dofinansowanego ze środków gminy Międzyzdroje. Realizatorem projektu jest Międzyzdrojskie Stowarzyszenie "Rodzina"

Rodzinne warsztaty plastyczne „Fabryka pisanek” w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, babciom, wolontariuszom za pracę, dobrą zabawę i pomoc w zajęciach plastycznych. Już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty plastyczne, które odbędą się w maju podczas obchodów Tygodnia Bibliotek.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [24.03.2016, 13:40:50] • [IP: 37.152.18.***]

niech sami siebie pomalują na wzajem żałosne

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W gminie Wolin, w miejscowości Troszynek, doszło do wycinki zdrowego, stuletniego drzewa. Decyzja ta wywołała burzę wśród mieszkańców, którzy zastanawiają się, dlaczego doszło do usunięcia drzewa, które nie stanowiło żadnego zagrożenia. Mieszkańcy Troszynka są oburzeni wycinką imponującego drzewa, które przez lata było ważnym elementem lokalnego krajobrazu. Drzewo, które nie wykazywało oznak chorób ani zagrożenia dla bezpieczeństwa, zostało wycięte, co wywołało pytania o zasadność i legalność tej decyzji ■