POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [01.03.2016, 17:52:42] • Międzyzdroje

Grad medali dla Chrobrego!

Grad medali dla Chrobrego!

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

W dniu 28 lutego, w Gryficach, odbył się II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny skrzatów oraz III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny młodzików. Wspaniale zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy naszego klubu. W kategorii skrzatek zwyciężyła Oliwia Osińska. Drugie miejsce zajęła Julia Bartkiewicz.

Kategorię młodziczek wygrała Laura Kober. W młodzikach świetną formę potwierdził Michał Wandachowicz zajmując drugie miejsce. Na 6 lokacie zakończył turniej Michał Janik. Należy podkreślić, że "nasze Michały" są jeszcze żakami, dlatego tym bardziej należą im się gratulacje za tak dobre wyniki w starszych kategoriach.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i zachęcamy do dalszych treningów, ponieważ jak widać, dają efekty!

UKS "Chrobry" Międzyzdroje


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [07.03.2016, 20:43:45] • [IP: 79.184.187.***]

Laura, dzielna dziewczynka. I taka miła, i lubi zwierzątka.Gratulacje. Sąsiedzi.

keriru • Środa [02.03.2016, 09:34:33] • [IP: 83.21.51.**]

brawo, brawo tak trzymać

Gość • Środa [02.03.2016, 07:12:52] • [IP: 92.42.118.***]

Brawo Laura.trenuj z ojcem aby w końcu zmierzyć się z wujkiem.czekam. ;)

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■