POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [29.02.2016, 20:32:07] • Gmina Wolin

Zabraknie prądu - uwaga, mieszkańcy okolic Wolina

Jak informuje ENEA, wkrótce nastąpi planowane wyłączenie prądu na terenie Rejonu Międzyzdroje, w okolicach Wolina. Podajemy szczegółowe terminy oraz miejscowości, których to dotyczy.

W dniach: 2016.03.05, w godzinach 08:30 - 12:30 prądu nie będą miały miejscowości: Wiejkowo, Siemiechowo i Wiejkówko. Informacje o planowanych wyłączeniach są również dostępne na stronie internetowej:
www.operator.enea.pl/index.php?page=unpl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Tunel pod Świną w Świnoujściu: w nocy 18/19 grudnia 2025 r. w godz. 22:00–05:00 wprowadzony zostanie ruch wahadłowy, natomiast w nocy 19/20 grudnia 2025 r. od 22:00 do 23:00 obowiązywać będzie ruch wahadłowy, a od 23:00 do 05:00 tunel zostanie całkowicie zamknięty ■