POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [22.01.2016, 10:11:00] • Kamień Pomorski

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

21 stycznia 2016 roku na Świetlicy Wiejskiej w Ostromicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nie było to zwykle spotkanie,gdyż swoją obecnością zaszczycił nas Teatr " MY" działający przy OREW w Przybiernowie. Spektakl pod tytułem "DREWNIANA MISKA" według Edmunda Morrisa w reżyserii Pani Bożeny Daniluk wycisnął łzy z oczy każdego oglądającego tą sztukę.

Wzruszenie ściskało gardło,serce biło jak dzwon gdy artyści przedstawiali los starszego człowieka który jest już nikomu nie potrzebny.

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

Kabaret pod tytułem "OBIADEK I WIGILIA" rozbawił śmiesznymi tekstami uczestników naszej uroczystości.

Poziom artystyczny był na bardzo wysokim poziomie, dzięki artystom: Bożena Daniluk, Magdalena Gniadek, Beata Skierska, Anna Wrzodak, Małgorzata Szczygieł, Wioletta Więcław, Marek Deja.

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

Każda Babcia i Dziadek otrzymali piękne kwiaty i laurki przygotowane przez Panią Adę Klimczyk i dzieci uczęszczające na zajęcia Świetlicowe.

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

Na koniec uroczystości swoje umiejętności wokalne zaprezentowała OSTROMICE KAPELA,wzbudzając zadowolenie uczestników uroczystości.

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

Były tańce,winko i kawały opowiadane przez Babcie i Dziadków.Kto nie był niech żałuje.

Dzień Babci i Dziadka w Ostromicach

fot. Organizator

Serdecznie dziękuję Pani Anecie Powalka i Zanecie Majewskiej za słodkości i przygotowanie spotkania.
Dzień Babci i Dziadka 2016 zapadnie głęboko w naszej pamięci.

Sołtys Ostromic.
Bogdan Jarosław Czaplicki


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

DWID • Poniedziałek [25.01.2016, 22:13:12] • [IP: 79.184.239.**]

BRAWO OSTROMICE. POZDRAWIAM WSZYSTKICH.

Gość • Piątek [22.01.2016, 15:59:16] • [IP: 83.11.67.***]

Żul też może być dziadkiem :) (Pan w niebieskim szaliku)

Gość • Piątek [22.01.2016, 14:52:04] • [IP: 77.253.135.**]

NIESAMOWITY TEATR, WSZECHSTRONNY.SZTUKA BARDZO WZRUSZAJĄCA I MĄDRA.AKTORZY GRALI PROFESJONALNIE.BARDZO PRZEŻYLIŚMY Z MĘŻEM TEN SPEKTAKL. DZIĘKUJEMY.

Gość • Piątek [22.01.2016, 14:17:52] • [IP: 95.40.46.***]

Pana w niebieskim szaliku i z filiżanka często widuję na przystanku... i uwierzcie nie czeka na wnuczki. ;)

uczestnik • Piątek [22.01.2016, 12:21:57] • [IP: 37.47.121.***]

Teatr NIESAMOWITY!! DAWNO nie byłem tak wzruszony !! Wielkie brawa dla artystów TA sztuka powinna być pokazana w każdej szkole gimnazjalnej jako edukacja młodego człowieka w kwesti opieki nad starszymi osobami!! Fajnie ze Ostromice zobaczyly ta sztukę jako pierwsi !!A dziadkowie i babcie z Ostromic są zajefajni!!Brawo dla sołtysa i jego ekipy

Gość • Piątek [22.01.2016, 12:07:00] • [IP: 85.25.103.**]

Kochamy Was

dzidek • Piątek [22.01.2016, 11:17:39] • [IP: 83.11.181.***]

wspaniały teatr" MY" tak trzymać!

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■