POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [29.12.2015, 11:41:14] • Kamień Pomorski

Spektakl w teatrze rozmaitości „Gwitajcie”

Spektakl w teatrze rozmaitości „Gwitajcie”

fot. Organizator

W poniedziałek po świątecznym długim weekendzie zamieniając biesiadny stół na ucztę duchową, słuchacze UTW pojechali do Szczecina na muzyczny spektakl „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”.

W otwartym w kwietniu tego roku kameralnym Teatrze „Gwitajcie”, w dwuosobowym składzie przy akompaniamencie na fortepianie, śpiewający aktorzy przypomnieli nam wiele pięknych międzywojennych utworów. Można było śpiewać razem z wykonawcami, tym bardziej, że wiele piosenek pamiętaliśmy jeszcze z dzieciństwa. Dobre przeboje nigdy się nie starzeją.

Grażyna Paś


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Wtorek [29.12.2015, 17:26:58] • [IP: 79.184.158.***]

Wspaniale było polecam, , ,

IZA • Wtorek [29.12.2015, 13:22:08] • [IP: 79.184.158.***]

Super aktorzy, super spektakl. Aby więcej takich wyjazdów.

a • Wtorek [29.12.2015, 11:58:15] • [IP: 95.40.72.***]

spektakl super, godny polecenia

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada w sobotę wystąpienie marznących opadów deszczu i mżawki w całym województwie zachodniopomorskim ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■