POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [21.12.2015, 12:15:34] • Kamień Pomorski

Mikołajkowa trasa Młodzieżowej Rady Gminy Kamień Pomorski

Mikołajkowa trasa Młodzieżowej Rady Gminy Kamień Pomorski

fot. Organizator

W tych ostatnich grudniowych dniach roku Młodzieżowa Rada Gminy Kamień Pomorski zapragnęła zostać Świętym Mikołajem. Z tej właśnie okazji 19 grudnia o godzinie 11.00 zorganizowała Mikołajkową Grę Miejską ze wspaniałymi nagrodami.

W zabawie wzięły udział grupy z liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Na uczestników czekała specjalnie przygotowana wcześniej trasa składająca się z ośmiu stacji rozmieszczonych w różnych zakątkach Kamienia Pomorskiego.

Mikołajkowa trasa Młodzieżowej Rady Gminy Kamień Pomorski

fot. Organizator

Gracze musieli rozwiązać wiele łamigłówek, znaleźć osiem bombek i wrócić całą grupą na wyznaczone w ostatniej podpowiedzi miejsce. Miło nam ogłosić, iż pierwsze miejsce zajęli: Weronika Bysiak, Oliwia Pietkiewicz, Klaudia Stępień, Łukasz Połętek i Piotr Łysoń. Wygrali oni słodki upominek, zegarki oraz głośniki.

Mikołajkowa trasa Młodzieżowej Rady Gminy Kamień Pomorski

fot. Organizator

Zdobywczynie drugiego miejsca otrzymały natomiast słuchawki, pokrowce na telefon i wiele słodkich niespodzianek. Były to: Klaudia Zielińska, Zuza Papuga, Ania Kołodziejczyk, Karolina Skrzypczak i Weronika Bojanowska. Trzecim miejscem mogą pochwalić się: Paula Słącz, Ines Knuth, Oliwia Bojanowska, Katarzyna Hasiuk, Zofia Kwidzińska. W tym wypadku nagrodą były akcesoria Power Bank i drobne upominki.

Laureaci czwartego i piatego miejsca: Martyna Malinowska, Piotr Kostur, Alicja Kostru, Kacper Redosz, Marcin Kryłowicz oraz Karolina Staniszewska, Konrad Staniszewski, Kuba Hasiuk, Nikola Kaźmierczak, Kuba Kaźmierczak także ukończyli naszą grę jako zwycięzcy.

Otrzymali oni vouchery do pizzerii „Euforia” w Kamieniu Pomorskim. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a także zachęcamy do udziału w kolejnych inicjatywach Młodzieżowej Rady. Dziękujemy naszym sponsorom: pizzerii „Euforia” oraz sieci komórkowej Plus.


Młodzieżowa Rada Gminy Kamień Pomorski


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [21.12.2015, 22:19:16] • [IP: 83.11.79.**]

Weronika i Kamil brawo! świetnie że się tak angażujecie

Gość • Poniedziałek [21.12.2015, 21:25:14] • [IP: 83.11.185.***]

Świetna inicjatywa! Oby tak dalej. Gratuluję organizatorom i uczestnikom :)

Jurant z Bogdańca • Poniedziałek [21.12.2015, 13:09:06] • [IP: 79.186.61.***]

Zwoje błogosławieństwa na kałdunie :)

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kierowcy jadący od strony Międzyzdrojów muszą zwrócić szczególną uwagę na oznakowanie na rondzie z DW102. Ruch lokalny z Międzyzdrojów do Świnoujścia odbywa się drogą DZ-10 i dotychczasową DK3. Wyjazd z Międzyzdrojów do Szczecina odbywa się już przez nowy węzeł ■