POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [07.11.2015, 08:53:07] • Kamień Pomorski

Biblioteka w Kamieniu - spotkanie online 5.11.2015

Biblioteka w Kamieniu - spotkanie online 5.11.2015

fot. Organizator

Po raz pierwszy na zaproszenie Miejskiej Biblioteki w Kamieniu Pomorskim, w tak licznym swoim gronie, słuchacze kamieńskiego UTW uczestniczyli w programie E-motywacja dzięki połączeniu internetowemu, w kolejnym już spotkaniu online z psychologiem Tomaszem Kozłowskim i każdorazowo nową, interesującą postacią.

Tym razem do studia w Warszawie została zaproszona Helena Norowicz, aktorka, która w wieku 80 lat została modelką , a 22 października na gali magazynu ELLE odebrała nagrodę Ikony Stylu przyznawaną przez redakcję magazynu i czytelników. Program Fundacji Orange w całej Polsce w czwartek co 2 tygodnie o godz. 11.15 zaprasza wszystkich chętnych aby przyszli do Bibliotek i brali udział w takiej transmisji - wywiadzie, a nawet w nim uczestniczyli aktywnie zadając "na czacie" pytania do osób w warszawskim studio. Program jest kierowany zwłaszcza do ludzi w wieku 50+ w celu aktywizacji i propozycji spędzenia ciekawie wolnego czasu.

Na kolejnym spotkaniu – transmisji w Bibliotece, tj. 19 listopada  o godz. 11.15 obok psychologa Tomasza Kozłowskiego będzie prof. antropologii społecznej pani Ewa Nowicka Rusek, osoba niewidoma, której ta niepełnosprawność nie przeszkodziła w karierze i bardzo czynnym uczestniczeniu w normalnym życiu.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■