POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [29.09.2015, 17:20:25] • Kamień Pomorski

Międzyzdroje w projekcie aż po morze 2015

Międzyzdroje w projekcie aż po morze 2015

fot. Organizator

Od początku września Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki w Szczecinie kontynuuje akcję marketingową pn. ,,Aż Po Morze”. Projekt ma na celu promocję województwa zachodniopomorskiego i zachęcenie turystów do odwiedzenia naszego regionu nie tylko w okresie letnim, ale przez cały rok. Projekt ,,Aż po morze 2014” był realizowany przez podróżniczkę i blogerkę Anitę Demianowicz z Gdańska i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców, dlatego jest kontynuowany w tym roku.

W drugiej edycji formuła bloga została zmieniona i oprócz zdjęć oraz wpisów pojawią się również filmy nagrywane podczas zachodniopomorskiej podróży. Dzięki temu tegoroczna relacja z podróży jest jeszcze ciekawsza! Tak jak w roku 2014 program wyprawy po Pomorzu jest napięty, globtroterzy mają więc ręce pełne roboty.
W tym roku gośćmi jest 2 młodych blogerów – Matthew
Scott angielski podróżnik i pasjonat nietypowych przygód oraz Marcin Mossakowski 26 latek z Sopotu z pasją filmowania i podróżowania.

Międzyzdroje w projekcie aż po morze 2015

fot. Organizator

W dniu 28 września blogerzy odwiedzili Międzyzdroje. W naszym mieście podczas całodniowego zwiedzania blogerom towarzyszyła ekipa Telewizji Szczecin, która filmowała wszystko to, co zobaczyli. Poznawanie naszego miasta rozpoczęli na sportowo – od rozgrzewki i biegu po plaży z olimpijczykiem Bogusławem Mamińskim. Wśród atrakcji, które mieli okazję zobaczyć były – molo, Aleja Gwiazd, Gabinet Figur Woskowych, Bałtycki Park Miniatur, punkt widokowy Gosań na terenie WPN.
Po smacznym obiedzie i chwili wypoczynku blogerzy udali się do portu jachtowego w Wapnicy, aby łodzią wraz z pracownikami WPN odbyć rejs po Zalewie Szczecińskim, podziwiając zalewowe klify i przyrodę Wolińskiego Parku Narodowego. Udział miasta w regionalnym projekcie jest jedną z wielu form promocji miasta w kraju i zagranicą.

Międzyzdroje w projekcie aż po morze 2015

fot. Organizator

Za pomoc w organizacji i uatrakcyjnienie pobytu blogerów najserdeczniejsze podziękowania składamy:
Panu Bogusławowi Mamińskiemu,
Dyrekcji hotelu ,,Amber Baltic”
Pani Ewie i Bogdanowi Sadkom ,,Pałacyk Trofana”
Państwu Ewie, Stanisławowi i Michałowi Sapałom ,,Hotel Marina”
Dyrekcji Wolińskiego Parku Narodowego i pracownikom Dagmarze Mroszczak i Tomaszowi Bajorowi
Kierownictwu portu jachtowego w Wapnicy
Pani Katarzynie Wróbel Gabinet Figur Woskowych
Właścicielom i pracownikom Bałtyckiego Parku Miniatur
Panu Marcinowi Śmigielowi.
Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z zapiskami i filmami na www.azpomorze.pl, do oglądania relacji telewizyjnych w czwartek o godz.19.15 lub niedzielę o 21.00 na antenie TVP Szczecin. a także na ażpomorzowych stronach w mediach społecznościowych – na Facebooku, Instagramie i Twitterze.
Na podstawie materiałów organizatora

Joanna Ścigała
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
UM w Międzyzdrojach


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [29.09.2015, 19:35:19] • [IP: 37.248.254.**]

Po co turysta ma do Międzyzdrojów przyjeżdżać w to zadupie w którym praktycznie nic nie ma? Osobiście wolę Kołobrzeg

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta w środę, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■