POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [31.07.2015, 14:21:58] • Kamień Pomorski

A czy Ty oddałeś już głos na Pracownię Orange w Kamieniu Pomorskim?

A czy Ty oddałeś już głos na Pracownię Orange w Kamieniu Pomorskim?

fot. Kamieński Dom Kultury

Jest szansa, by w naszym mieście powstała pracownia multimedialna z prawdziwego zdarzenia. Nowocześnie wyposażona, otwarta dla mieszkańców, estetyczna, przyjazna. Pracownia Stowarzyszenia Kulturalny Kamień, jest w gronie 50 finalistów, wybranych spośród 1018 zgłoszeń. Do 10 sierpnia internauci wybierają 26 finałowych miejscowości, w które wygrają pracownię. Teraz wygrana zależy od mobilizacji mieszkańców. Liczy się każdy głos!

Żeby ją wygrać musimy zdobyć więcej głosów niż Drzonowo – druga lokalizacją w zachodniopomorskim. Aby zagłosować należy:

Wejść na stronę www.glosuj.pracownieorange.pl
Kliknąć w Kamień Pomorski, następnie w zielony przycisk „GŁOSUJĘ”
Założyć konto podając imię, nazwisko, email, oraz przepisać kod bezpieczeństwa odebrać maila i skopiować hasło. Zalogować się przy pomocy adresu email i podanego hasła. Oddać 5 głosów każdego dnia, do 10 sierpnia włącznie.

A czy Ty oddałeś już głos na Pracownię Orange w Kamieniu Pomorskim?

fot. Kamieński Dom Kultury

Do wygrania mamy: konsolę PLAY STATION 3, trzy komputery stacjonarne typu all in one, wyposażone w system operacyjny Windows wraz z niezbędnymi licencjami, oprogramowanie antywirusowe, 3 listwy zasilające, telewizor LCD, wielkość ekranu 40 cali, urządzenie wielofunkcyjne, 3 biurka, 10 krzeseł, stoliki RTV, 1 stół, zestaw półek, szafka do konsoli gier, dostępu do Internetu w okresie 24 miesięcy, kaseton podświetlany zamontowany na elewacji zewnętrznej pracowni.

Kamienianie, zmobilizujmy się, prześcignijmy Drzonowo. Chcecie zmian w naszym mieście? Jest okazja, żeby zadziałać. Do dzieła! Zagłosuj sam i zachęć innych do głosowania. Razem, możemy wygrać – wykorzystajmy naszą szansę!

KADEK


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [05.08.2015, 07:50:39] • [IP: 195.205.28.***]

Powinna być osoba, która ma pozakładane maile i codziennie wysyła po 300 głosów...Jest bardzo duża różnica między Kamieniem a Drzonowem :(

Gość • Niedziela [02.08.2015, 18:27:41] • [IP: 46.204.224.***]

Co sie dzieje w sklepie intermarche w ka mieniu pom. Prawie codziennie zmieniaja sie pracownicy stare kielbasy ktore sie nie sprzedadza wstawiaja na grila w sklepie brudno bp ponoc brakuje ludzi do pracy nie zgadzaja sie ceny towaro wystawionych na polkach ludzie boja sie odezwac bo moga stracic prace ostatnio kobieta ponoc glowna kierowniczka biegala po sklepie ublizajac pracownikom no i jeszcze ten drut kolczasty na plocie wyglada to wszystko jak oboz pracy

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU - WRZOSOWO w dniach: 2025-08-07 - 2025-08-08, w godzinach: 7 sierpnia od 09:00 do 14:00, 8 sierpnia od 09:00 - do 14:00 Wrzosowo od numer od 23 do 65 ■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■