ikamien.pl • Poniedziałek [06.07.2015, 12:09:18] • Międzyzdroje
Plaża jak wysypisko

fot. ikamien.pl
Czy Międzyzdrojom nie zależy na dobrym wizerunku? – pyta nasz Czytelnik. – Takiego syfu na plaży już dawno nie widziałem. Przecież jak tyle ludzi najeżdża w weekend, jest oczywiste, że częściej trzeba sprzątać.
Niedawno pisaliśmy, że jeden z plażowiczów zranił się w nogę potłuczoną butelką. Ale na piasku można znaleźć nie tylko szkło.
Wystarczy się przejść wieczorem przy Amberze. Na plaży straszny syf – pisze nasz Czytelnik. - Przecież jak tyle ludzi najeżdża w weekend, jest oczywiste, że częściej trzeba sprzątać. Także w weekendy. Służby odpowiedzialne za porządek nie widzą takiej potrzeby?

fot. ikamien.pl
O odniesienie się do tego problemu poprosiliśmy Zakład Ochrony Środowiska. Czekamy na odpowiedź.
kasować za wejście na plażę 3 złote
sama jestesnieczysta jak masz jakies ale do zbiornika wodnego, ktora ma taka objetosc i wymiane wody jakiej czlowiek nie jest w stanie zmierzyc i objac zadna miara, myslisz, ze jak to zyje od milionow lat i nagle jest tak brudno? z gorszymi rzeczami ziemia sobie radzila od milionow lat wiec nie martw sie bakterii nie uswiadczysz, chyba, ze u siebie w wannie, tacy ci ludzie chorzy z tej plazy wychodza tak zle wygladaja hahahha ale szczesliwi wiec masz racje nie komp sie grozi zawalem erekcja abstrakcja i projekcja co wlasnie czynisz z psychologicznego punktu widzenia i polecam terapie u psychologa lękową pozatym masz wode badaną kobiet wiec nie martw sie jak jest naprawde cos nie tak to byly kiedys alarmy pozatym warto wzmacniac swoja odpornosc zamiast chowac sie w sterylnych pomieszczeniach oraz gacie po tacie tez sa niezalecane na plazy sa bo bakterie sie ma w dutie od gaci xxx
trzeba postawic wiecej koszy na plazy a zoś pracuje fajnie tylko dajcie im podwyzki i wiecej pracownikow sie domyslam bo w tym sezonie brakuje ludzi do pracy ale co sie dziwic ludzie juz tu wytrzymac nie moga zos wypruwa flaki a oni zamiast dac jakas rade jada jak ze sz/iatą lub wyslac to zdjecie prywatnie to afera na calego odstraszanie ludzi od miasta i plaza wysypiskiem na co dowodem sa, uwaga, smieci kolo smietnika hahhaha jest maszyna przeciez do sprzatania plazy ludzie niech sie ogarną jak mozna butelki zostawiac czy pobite patole ebane w leb
Czy te zdjęcia robił krasnoludek?
Dlatego nie kapię się w morzu ze względu na nieczystości po wczasowiczach.
tak, tak miasto, zos, burmistrz, radni, sm, spp i parafia nie przygotowani na najazd dziczy.koszy na plazy duzo, ale moga stac kontenery i tak smieci bedzie full.my, polacy, nie mamy nawyku zabierania smieci ze soba.rzucamy niedopalki, pampersy.ogryzki zakopujemy w piasku.ten syf nie przyczolgal sie sam.a swoja droga, podziwiam pracownikow zos, bo pracuja od switu do poznego wieczora. ps.w parku chopina, na laweczce, siedzi rodzinka i wsuwa slonecznik.wszyscy pluja na ziemie.gdy odeszli zostal brud, bo i torebeczka wyladowala na ziemi.
To nic w porównaniu z tym że w Pobierowie w niedziele ludzkie odchody pływały w morzu, obrzydlistwo judzka głupota nie zna granic !!
wcześniej czy później śmieci z plaży zabiorą gorzej na dzikich terenach sołectwa co tam się dzieje ??czy włodarze o tym nie wiedzą ?? piękne tereny, a jak wyglądają ??wstyd
Zdjęcia wykonane tendencyjnie. Po lewej plaża czysta. A moze by tak postawić kontenery? I tak by śmieci były obok. Dziki kraj.
co za problem skoro potrafisz i umiesz rozwiazac ten problem to moze udaj sie do naszego urzedu i udziel im kilku wskazowek a nie nalatujesz na kierownika moze ci jeszcze przyznaja nagrode Nobla
po raz kolejny mówię że zoś i miasto nie są przygotowani do sezonu, kierownik zoś tylko w piłkę grać i się lansować a nie zarządzać
Dla chcącego nic trudnego
ten czytelnik, to chyba jest cos nie tego.zos pracuje niemal non stop.od 5 rano, a wczoraj kosze kolo mnie byly oprozniane o 21.jak taki zbulwersowany i przejety, to faktycznie niech poda sposob na sprzatanie plazy, gdy cialo obok ciala, parawanow pelno, materacy, pilek i nikt nie drgnie, gdy prosi sie o przejscie.ludzie, troche rozumu.pozdrawiam caly harujacy zos.
Tak właściwie nic by się nie stało gdyby każdy plażowicz zamiast zostawiać torbę ze śmieciami zabrał ją ze sobą i wrzucił do kubła na promenadzie. Tam raczej nie ma problemu z odbieraniem przez zoś śmieci. Do osoby zadającej pytanie" Czy Międzyzdrojom nie zależy na dobrym wizerunku?" a i owszem zależy, tylko że to nie miejscowi robią taki bałagan, zostawiają po sobie hałdy śmieci. Duża część turystów wychodząc z plaży pakuje koce, zabawki, leżaki, parawany i wychodzi zostawiając po sobie na piasku resztki po jedzeniu, butelki po napojach, zużyte pampersy itp. Każdy powinien dbać o porządek, nie tylko tubylcy i zoś !!
zoś nie jest przygotowany do sezonu, jest to kolejny przykład
artykuł niepotrzebny. każdy, kto choć odrobinę się interesuje tematem to widzi, ze zos pracuje chyba non stop i smieci sa ciagle wywozone, co kilka godz. może neich czytelnik przedstawi rozwiazanie, jak oproznic kosze na plazy, gdy lezy tam tlum ludzi? mozna to zrobic tylko w nocy/nad ranem, co jest robione.