POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [18.06.2015, 17:55:39] • Kamień Pomorski

Piesek i małe kocięta szukają domu. Zostań ich nowym właścicielem!

Piesek i małe kocięta szukają domu. Zostań ich nowym właścicielem!

fot. UM w Kamieniu Pomorskim

Mamy kolejną prośbę o pomoc w znalezieniu domu dla psa – Skipera i trzech małych kociąt. Skiper został znaleziony na drodze na ulicy Gryfickiej i przetransportowany do schroniska komunalnego w Sosnowicach pod Golczewem.

Jest bardzo przyjazny i łagodny. Kocięta przebywają tymczasowo w przybudówce na podwórku jednej mieszkanek Kamienia Pomorskiego, samodzielnie jedzą.

Piesek i małe kocięta szukają domu. Zostań ich nowym właścicielem!

fot. UM w Kamieniu Pomorskim

Osoby zainteresowane przygarnięciem zwierząt proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 609 676 406. Pomóżmy im znaleźć nowy dom.

Aleksandra Sławińska
Urząd Miejski w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Piątek [19.06.2015, 23:00:31] • [IP: 95.40.114.***]

Pies wrocil do wlasciciela :)

Andi • Piątek [19.06.2015, 21:30:17] • [IP: 88.156.227.**]

O ja jakie kiciusie fajne :) Biore :)

Gość • Czwartek [18.06.2015, 22:15:11] • [IP: 31.61.138.***]

a w tym schronisku koło Golczewa, to szukają wolontariuszy? Chętnie bym się zgłosiła

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W niedzielę, 14 grudnia 2025 roku, wejdzie w życie nowy roczny rozkład jazdy pociągów. Na Pomorzu Zachodnim przewidziano w nim wiele nowości poprawiających możliwość dojazdów do szkół i uczelni czy pracy, a także ułatwiających podróżowanie po regionie. Jedna nowa para pociągów uruchomiona zostanie również na trasie Wysoka Kamieńska–Kamień Pomorski. Nowe pociągi, jak wszystkie pozostałe na tej trasie, na stacji Wysoka Kamieńska skomunikowane będą z pociągami do Szczecina i Świnoujścia ■