POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [17.05.2010, 12:35:16] • Szczecin

Hutnik Szczecin – Vineta Wolin 3:1 (2:0)

Hutnik Szczecin – Vineta Wolin 3:1 (2:0)

fot. Wojtek Basałygo

Szczeciński Hutnik po zwycięstwie nad Vinetą Wolin awansował na III miejsce ligowej tabeli. Mecz rozpoczął się od mocnej przewagi gospodarzy. W 4 minucie spotkania Gunia strzałem z główki umieścił piłkę w bramce Vinety.

Drugiego gola przed odgwizdaniem przez sędziego końca pierwszej połowy zdobył Walicki.

Hutnik Szczecin – Vineta Wolin 3:1 (2:0)

fot. Wojtek Basałygo

Druga połówka meczu rozpoczęła się od częstszych ataków. Niestety trener Vinety Andrzej Ossowicz za komentowanie decyzji sędziego musiał obejrzeć resztę spotkania z trybun.
W 55 minucie padła trzecia bramka dla Hutnika. Swojego drugiego gola strzałem z rzutu wolnego z ponad 30 metrów zdobył Gunia.

Honorowego gola dla Vinety strzelił w doliczonym czasie gry Szwed.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ 08:00 dnia 06.04.2026 do godz. 21:00 dnia 06.04.2026. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach od 70 km/h do około 85 km/h, z północnego zachodu. Uwagi: Z uwagi na dynamiczną sytuację stopień ostrzeżenia może zostać podniesiony ■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■