POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [12.04.2015, 10:25:17] • Międzyzdroje

Niespodziewana porażka tenisistek stołowych „Chrobrego”

Niespodziewana porażka tenisistek stołowych „Chrobrego”

fot. UKS "Chrobry" Międzyzdroje

Podczas wyjazdowego spotkania 16 kolejki I Ligi Kobiet tenisa stołowego, który odbyło się 11 kwietnia 2015 r. zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje uległy zespołowi KU AZS PWSiP Łomża wynikiem 8:2. Po przegranych pierwszych czterech grach, od początku spotkania nie układała się gra naszym zawodniczkom. Mecz nie ułożył się po stronie Chrobrego z uwagi, iż większość pojedynków nasze tenisistki pechowo przegrywały 3:2.

Punkty zdobywały: Joanna Kiedrowska 1 pkt., Debel Witkowska/Zielińska. Aktualnie nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 26 pkt. i bilansem 115:35. Mimo przegranej nasz zespół nie stracił szansy na grę w barażach o wejście do Ekstraklasy Kobiet. Kolejny mecz z ATS Białystok już w najbliższą sobotę 25 kwietnia o godz. 16:00 w hali sportowej im. Andrzeja Grubby w Międzyzdrojach, serdecznie zapraszamy.

Rafał Błocian
UKS Chrobry Międzyzdroje


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Niedziela [12.04.2015, 22:02:39] • [IP: 83.8.127.***]

Będzie lepiej.

Gość • Niedziela [12.04.2015, 13:54:07] • [IP: 83.21.74.***]

Szkoda. Życzę powodzenia w następnych rozgrywkach.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 15 listopada br. (sobota) McDonald’s otworzy 600. restaurację pod złotymi łukami w Polsce. Nowy punkt na mapie znajduje się na wyspie Wolin, przy ul. Gryfitów 33A. W dniu otwarcia na gości czekają niespodzianki i specjalne atrakcje dla całych rodzin, w tym upominki, animacje i konkursy z nagrodami ■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■