POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [06.05.2010, 14:41:46] • Kamień Pomorski

Zaatakowali butelkami policjantów. Funkcjonariusz użył broni

Zaatakowali butelkami policjantów. Funkcjonariusz użył broni

fot. Wojtek Basałygo

Trzej pijani mieszkańcy Kamienia Pomorskiego zaatakowali butelkami policjantów, którzy chcieli ich wylegitymować. Mężczyźni pili alkohol w miejscu publicznym. Wywiązała się szarpanina. Dopiero strzał ostrzegawczy ostudził ich zapał.

Podczas patrolowani miasta policjanci zauważyli około ośmioosobową grupę młodzieży. Wśród nich trzech piło alkohol. Gdy podjechali bliżej w kierunku interweniujących policjantów padł stek wyzwisk.

- Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w okolicach ulicy Garncarskiej w Kamieniu Pomorskim - tłumaczy podkomisarz Marta Pierko z zespołu prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim. - Policjanci chcieli wylegitymować pijących alkohol mężczyzn. - Gdy zobaczyli to ich kompani rzucili się na funkcjonariuszy z butelkami - tłumaczy podkomisarz Marta Pierko.

Wywiązała się szarpanina. Jeden z mężczyzn chwycił policjanta za kaburę. W tym momencie funkcjonariusz oddał strzał ostrzegawczy w powietrze. Dopiero to ostudziło zapał agresywnych mężczyzn. Na miejsce wezwano posiłki. Policjanci obezwładnili atakujących mężczyzn.

- Zatrzymano najbardziej agresywnego mężczyznę, drugi przebywa w szpitalu, a trzeci niepełnoletni został odwieziony do domu - tłumaczy podkomisarz Marta Pierko.

Mężczyznom zmierzono zawartość alkoholu w organizmie. Wszyscy byli pijani. Sprawę bada prokuratura. Prawdopodobnie będą odpowiadać przed sądem za napaść na funkcjonariusza z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi im nawet 10 lat więzienia.

Byłeś świadkiem ważnego wydarzenia? Nakręciłeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Wyślij je do nas! E-mail: kontakt@iikamien.pl, tel. 729 191 100

źródło: www.iikamien.pl


komentarzy: 144, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 126-144 z 144

Gość • Czwartek [06.05.2010, 16:02:14] • [IP: 83.21.242.**]

Z chamstwem się inaczej nie da, bo chamstwo się panoszy i jest jak zaraza. A zarazę trzeba tępić - Bardzo dobrze, że się zajęli dziadami. Powinno być więcej Policji na ulicach !!

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:55:12] • [IP: 178.182.149.***]

Ja też widziałem tą cała sytuacje i na miejscu tego policjanta bym tak pałą gówniarza po kolanach potraktował że by mu się oranżada z komunii odbiła chodzą młode debile po mieście chleją niszczą i nic im nie można zrobić będę lał aż popuchną a jakiś kolego pode mną jeszcze ich broni no brawo

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:34:27] • [IP: 95.48.97.**]

Zawsze w takich sytuacjach jest tak, że prasa swoje a publika swoje. Racja zawsze jest po środku. Faktem jest, że nasza Policja wiele rzeczy ma w dupie. Codziennie wieczorami w okolicach Steńki burdel, ale Policja w swoich cudownych autkach tego nie widzi. Dziwne niektóre komentarze, nie bronię Policji ale jak ktoś chce dać mi w mordę to się bronię. tak też oni robią wykorzystując swoje dostępne środki. A tych łebków wcale nie żal. Teraz taki szpan, piwko w łapke i na miasto. Trza się pokazać, że ma się wszystko w dupie.

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:31:18] • [IP: 83.25.43.**]

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:17] • [IP: 95.41.9.***] Po to policja ma broń żeby jej użyć w potrzebie a nie że się boją, to cwaniaczki się boją jak są w pojedynke a nie w takiej grupie to" prawdziwi gangsterzy"...przykro tylko że to młodzież co z nich wyrośnie w przyszłości same kryminały...pozostaje usiąść i płakać

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:28:28] • [IP: 83.21.92.**]

ONI WYKONUJA SWA PRACE ALE TEZ NIE SA BEZ WINY.PAMIETAM JAK BYLAM MLODSZA TO NA INTERWENCJI POLICJA TYLKO WYPROWADZILA MOJEGO OJCA Z KLATKI I ZARAZ GO POBILI I ZLAMALI MU ZEBRA NA MOICH OCZACH BO NIE WIEDZIELI ZE ZA NIMI IDE.A POZNIEJ POWIEDZIELI ZE STAWIAL OPOR NIEWIEM JAK.ALE POLICJI ZAWSZE OWIERZA.NIZ SZAREMU CZLOWIEKOWI

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:27:48] • [IP: 83.21.92.**]

ONI WYKONUJA SWA PRACE ALE TEZ SA BEZ WINY.PAMIETAM JAK BYLAM MLODSZA TO NA INTERWENCJI POLICJA TYLKO WYPROWADZILA MOJEGO OJCA Z KLATKI I ZARAZ GO POBILI I ZLAMALI MU ZEBRA NA MOICH OCZACH BO NIE WIEDZIELI ZE ZA NIMI IDE.A POZNIEJ POWIEDZIELI ZE STAWIAL OPOR NIEWIEM JAK.ALE POLICJI ZAWSZE OWIERZA.NIZ SZAREMU CZLOWIEKOWI

jp • Czwartek [06.05.2010, 15:24:30] • [IP: 83.21.133.***]

kolejny dowód na to że w tym państwie policja gra pierwsze skrzypce!!

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:22:48] • [IP: 10.5.50.*]

chłopaki poczekają do emerytury ;)

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:21:30] • [IP: 83.168.84.***]

brawo dla policji.

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:20:29] • [IP: 10.5.50.*]

nom tylko szkoda ze nie napisali o tym że chłopakowi psikali po oczach gazem i dostał czymś w głowę po czym miał otwarcie na głowie i dziwią się że ludzie czepiają się policji a te wyzwiska to czysta prawda o nich ;) psy psy JP

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:17:08] • [IP: 95.41.9.***]

Widziałem całą akcje i to co piszecie to same bzdury !! Posłuchajcie lepiej normalnych obywateli a nie tak zwanej" policji" !! A" policja" jak się boji to niech nie wychodzi na ulice albo na wawel do kaczyńskiego napiszą !!

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:14:16] • [IP: 83.23.249.**]

kamieńskie cwaniaczki, młodzież- banda pijaków i brudasów ćpunów wchodzących w dorosłe życie, brawo dla policji, może będą się bardziej bać

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:07:50] • [IP: 83.15.113.***]

Gość • Czwartek [06.05.2010, 14:54] • [IP: 95.40.52.**] Nie podskakój po pijaku do policjanta Policjan przy świadkach nie bije.

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:05:07] • [IP: 92.42.118.**]

zasatanawiajace- kolejny przypadek gdy po kontakcie z policjantami z ikamienia ktoś jest poszkodowany...

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:04:54] • [IP: 83.11.140.**]

W dyby przy ratuszu i w niedziele chłosta publiczna 100 batów w gołe dupsko:) Na pewno by pomogło i przestroga dla innych:)

Gość • Czwartek [06.05.2010, 15:03:02] • [IP: 77.254.165.**]

Kto to?

Gość • Czwartek [06.05.2010, 14:57:18] • [IP: 92.42.113.***]

Publiczny proces! Dołożyć dla przykładu, podać do publicznej wiadomosci

Gość • Czwartek [06.05.2010, 14:54:40] • [IP: 95.40.52.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [06.05.2010, 14:53:35] • [IP: 83.11.124.***]

Tak trzymać policjanci!!Krótko z chamami, bo za dużo ich w Kamieniu ostatnio

Oglądasz 126-144 z 144
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■