POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [26.02.2015, 21:47:19] • Szczecin

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego

fot. Policja

Policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 29 - latka mieszkańca Szczecina posiadającego znaczną ilości substancji psychotropowych. Podczas realizacji sprawy funkcjonariusze zabezpieczyli 234 gramy marihuany o szacunkowej wartości czarnorynkowej około 12.000 tysięcy złotych. Z zabezpieczonych narkotyków można było wytworzyć ponad 230 działek dilerskich.

Policjanci CBŚP prowadząc działania operacyjne zatrzymali na Niebuszewie szczecinianina, który miał w swoim aucie marihuanę. Policjanci ujawnili ponad 200 gramów tego narkotyku, który był szczelnie zapakowany w folię.

Policjanci zatrzymali dilera narkotykowego

fot. Policja

Zatrzymany mężczyzna był już uprzednio karany za podobne przestępstwa. Sprawę nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Szczecinie. 29- latek został przesłuchany, usłyszał zarzut posiadani znacznej ilość środków odurzających.
Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

asp.szt.Anna Gembala


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■