POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [13.02.2015, 06:59:55] • Golczewo

VII Bal Charytatywny w Golczewie. Zebrano ponad 13 tysięcy

VII Bal Charytatywny w Golczewie. Zebrano ponad 13 tysięcy

fot. UMiG w Golczewie

7 lutego 2015 roku o godzinie 20:00 w restauracji Herbowa w Golczewie odbył się VII Bal Charytatywny zorganizowany przez Dyrektora i Radę Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Golczewie. Bilety wstępu były w cenie 300 złotych od pary.

Zatańczono tradycyjnego poloneza. Doskonała muzyka w wykonaniu zespołu muzyczny AVANTI, wyśmienite menu, aukcje i znakomita zabawa, a wszystko to w słusznej sprawie – dla uczniów ZSP w Golczewie – doposażenie sal lekcyjnych w tablice interaktywne.

Imprezę, na którą przyszło ponad 90 osób, poprowadził pan Kamil Sołtykowski. Łącznie podczas zabawy udało się zebrać ponad trzynaście tysięcy złotych!
Wszystkim Sponsorom, Rodzicom i Pracownikom Szkoły, którzy zaangażowali się w organizację balu, serdecznie dziękujemy!


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Sobota [14.02.2015, 13:09:00] • [IP: 79.184.109.***]

Udało się Wam już po raz VII zebrać fundusze dla szkoły. Gratulacje -a bale jak to bale- jedne lepsze, drugie gorsze, ważne, że cel osiągnięty i tak trzymać!!

Gość • Piątek [13.02.2015, 17:17:42] • [IP: 83.23.255.***]

Najgorszy z dotychczasowych bali. Jakość jedzenia gorsza. Ludzi, jak na lekarstwo - nie było ponad 90 osób, może ponad 70 a wcześniej bywało i 120. Piętro niżej była dyskoteka i strasznie dudniło, aż podłoga się trzęsła. A prowadzący nienajlepszy, brakowało Pana Kuleszy, jako prowadzącego.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■