POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [11.02.2015, 12:31:00] • Kamień Pomorski

Przegląd recytatorski w Kamieniu Pomorskim

Przegląd recytatorski w Kamieniu Pomorskim

fot. Kamieński Dom Kultury

7 lutego w Kamieńskim Domu Kultury odbył się powiatowy przegląd Małego Konkursu Recytatorskiego oraz Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Łącznie wystąpiło 31 osób, wśród których wyłoniono laureatów - wezmą oni udział w etapie wojewódzkim. Przyznano także wyróżnienia i nagrody książkowe. Poziom przeglądu oceniony został na wyrównany i dobry, zwrócono jednak uwagę na wyjątkowe zdolności niektórych uczestników w kategorii klas IV-VI.

Jury w składzie Iwona Korab-Kowalska (przewodnicząca komisji), Mirosława Malinowska-Papuga i Robert Wawrzyniak po wysłuchaniu występów recytatorskich oraz podsumowaniu merytorycznym przeglądu przyznało następujące nagrody:

w kategorii klas I-III:

Laureat: Maja Filipczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamieniu Pomorskim
Wyróżnienia: Jakub Gralak ze Szkoły Podstawowej w Górkach, Aleksandra Kamieńska ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, Julia Miętkiewicz ze Szkoły Podstawowej w Wolinie.

Przegląd recytatorski w Kamieniu Pomorskim

fot. Kamieński Dom Kultury

w kategorii klas IV-VI:

Laureat: Wojciech Sitek ze Szkoły Podstawowej w Wolinie
Wyróżnienia: Aleksandra Dzioch ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie, Martyna Frąckowiak ze Szkoły Podstawowej w Kołczewie, Adrianna Brząkała ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim

w kategorii gimnazja:
Laureat: Julia Kleszcz z Publicznego Gimnazjum w Wolinie
Wyróżnienia: Aleksandra Bondzio z Gimnazjum Społecznego w Dziwnowie

Jury zakwalifikowało również Roksanę Woźniak z Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim do etapu wojewódzkiego OKR w Szczecinie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom, członkom jury oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie przeglądu.


Kamieński Dom Kultury


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

H58 • Niedziela [15.02.2015, 13:39:01] • [IP: 89.66.122.***]

Brawo dla wszystkich dzieci!:) Batdzo dawno dawno temu także brałam udział w konkursie recytatorskim, moja kochana polonistka, Pani Emilia Wiewiórska szlifowała rectowanie oraz czytanie tekstu. Uwierzcie nauka nie idzie w las. Pozdraweiam

Anna • Czwartek [12.02.2015, 17:05:34] • [IP: 77.255.16.**]

Grupa IV-VI mocna, mocna. ...dziewczynka w okularach mi się bardzo podobała -wesoła proza :) i ta dziewczynka w szarej sukieneczce obok- taki smutny wierszyk powiedziała łezki się kręciły w oku. Dziewczynki gratuluję !! Wszystkim gratuluję.

Gość • Czwartek [12.02.2015, 09:39:27] • [IP: 178.238.243.**]

Wielkie brawa dla wszystkich uczestnikow dla tych ktorzy zwyciezyli i dla tych ktorzy przystapili do konkursu.Brawo.

Gość • Środa [11.02.2015, 22:32:15] • [IP: 83.168.86.***]

Wielkie Brawa dla Juli Kleszcz :-)

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■