POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [04.02.2015, 10:58:19] • Golczewo

Zabawa na zakończenie ferii z GOKiS-em

Zabawa na zakończenie ferii z GOKiS-em

fot. GOKiS Golczewo

Warsztaty balonowe, pokaz baniek mydlanych, zabawy ze szczudlarzem – atrakcji w trakcie zabawy na zakończenie ferii zimowych było mnóstwo. W czwartek 29 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie odbyła się zabawa na zakończenie ferii z GOKiS-em 2015.

Bal rozpoczął się tuż po godz. 12:00. Na przybyłe dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Kto nie miał przebrania, zakładał kolorową maskę, w tym dniu najważniejsza była dobra zabawa. Pierwszy konkurs z kapeluszem, mnóstwo śmiechu i pierwsza atrakcja – warsztaty skręcania kolorowych baloników, pokaz żonglerki i zabawy ze szczudlarzem.

Zabawa na zakończenie ferii z GOKiS-em

fot. GOKiS Golczewo

Wszystkie dzieci pod okiem instruktorów poznały tajniki żonglowania piłkami, kołami, a następnie nauczyły się skręcania różnych form z baloników – powstały pieski, miecze, kwiatki.

Zabawa na zakończenie ferii z GOKiS-em

fot. GOKiS Golczewo

Następnie były konkursy i zabawy, grupowe skoki przez skakankę oraz wybór króla i królowej balu. W trakcie zabawy dla wszystkich dzieci został przygotowany pyszny poczęstunek. Dziękujemy za wspólną zabawę i wspaniałe ferie 2015!


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Ostrzeżenie meteorologiczne – Dziś od 13:00 do 23:00 burze z gradem i porywami wiatru do 90 km/h w całym woj. zachodniopomorskim. Uwaga na intensywne opady deszczu, możliwe utrudnienia komunikacyjne i ryzyko pożarów ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■