POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [05.01.2015, 18:24:47] • Kamień Pomorski

Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Atrakcje Kamieńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

fot. Organizator

Z każdym dniem poszerza się lista partnerów i darczyńców pragnących wspomóc Orkiestrę. Jak co roku Finał w Kamieniu Pomorskim odbędzie się na Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Wolińskiej. W tym roku rozpoczynamy o godzinie 15:00 a kończymy o godzinie 20:00 światełkiem do nieba.

Rozpoczynamy koncertem szczecińskiego zespołu Emerald. Po nim wystąpią dzieci z Kamieńskiego Domu Kultury i O rety! Flażolety. Po godzinie 16:00 rozpocznie się blok taneczny w którym wystąpią tancerze z Klubu Tańca i Szkoły Tańca Keep. W programie przewidziane są animacje taneczne dla wszystkich uczestników.

Na sali lustrzanej odbędzie się dyskoteka dla wolontariuszy i kamieńskiej młodzieży. Na hali głównej powstanie strefa dzieciaka z atrakcjami dla najmłodszych, przygotowane przez Stowarzyszenie Kulturalny Kamień, Cafe Pistacchio, Kamieński TBS i Park Miniatur i kolejek w Dziwnowie. Najmłodsi będą mogli przejechać się miniaturową kolejką, zjeść lody które przygotuje firma Pistacchio. Stowarzyszenie Kulturalny Kamień zaprasza do zabawy ze szczudłami i nauki żonglowania. Na hali będzie można również wypić kawę, zjeść pyszne ciasto czy grillowaną kiełbasę.

Z każdym dniem jest coraz więcej gadżetów na licytację. Wylicytowane zostaną mini gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, piłka z autografem Jerzego Dudka, medal wybity z okazji 50-lecia Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. W naszą imprezę włączają się też Panie z firmy Avon, które przygotowały pokazy kosmetyczne. Będzie też można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce u Tomka Teteli.

O godzinie 19:00 zagra zespół Specyficzni z Goleniowa a o 20:00 tradycyjnie – światełko do nieba.

Zapraszamy do śledzenia strony facebookowej Kamieńskiego Domu Kultury.

UM w Kamieniu Pomorskim


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Charytatywny Bal Walentynkowy w Międzyzdrojach. Sprzedaż biletów zakończona, cel wsparcia uczniów szkoły ■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■