ikamien.pl • Piątek [07.11.2014, 21:09:45] • Wapnica
„FABRYKA OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH” już działa!!!

fot. Organizator
We wtorkowy wieczór 4 listopada w Wiklinie w Wapnicy odbyły się pierwsze warsztaty kreatywne z cyklu „Fabryka ozdób świątecznych”. Wspólnie spędzony czas upłynął wśród śmiechu i rozmów dorosłych oraz wesołego szczebiotania dzieci. W miłej i życzliwej atmosferze tworzyliśmy własne ozdoby świąteczne: makaronowe i szyszkowe choinki, bombki dekorowane metodą karczochową czy papierowe gwiazdki robione jak za dawnych lat. Powstały istne cudeńka.
Celem realizowanego przez nas projektu jest zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańcom naszej gminy, rozszerzenie oferty dla Międzyzdrojan oraz stworzenie jednakowej oferty dla mieszkańców sołectw. Pragniemy integrować, zaciekawiać, inspirować i aktywizować ludzi. W przyszłości chcielibyśmy zaproponować mieszkańcom gminy stałą ofertę zajęć oraz sukcesywnie poszerzać ją zgodnie z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami.

fot. Organizator
W imieniu organizatorów tj. Międzyzdrojskiego Stowarzyszenia „Rodzina” oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach pragniemy podziękować sponsorowi - firmie ABAKUS Rafał Wardziukiewicz za pomoc w realizacji naszych zamierzeń.
Uczestnikom dziękujemy za przybycie i udział w warsztatach. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych:
- w „WIKLINIE” w Wapnicy we wtorki 18.11 i 25.11 od godz. 16.30 do 19.30.
- w BIBLIOTECE MIEJSKIEJ w Międzyzdrojach w czwartki 27.11, 4.12, 11.12 od godz.16:00 do 19:00,
- „PIERNICZKOWE REWELACJE” w „WIKLINIE” - świąteczne pieczenie pierniczków, na które zapraszamy chętne dzieci z opiekunami w dniach 9.12 i 10.12 w godz. od 16.30 do 18.30.

fot. Organizator
Zajęcia są bezpłatne.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!
Monika Ratajczyk
Andżelika Gałecka
Powiedz co bierzesz, też chcę mieć taki odlot.
HOP KIC KIC HOP HOP KIC KIC CWIRK POLECIAŁ PTASZEK FISTASZEK I GROSZEK NA FISTASZKU, BLE FUJ EH AH AHA GEH HI HU HO HA HY HE MOŹE WIESZ MOŹE ON TAK CHCE MOŹE INACZEJ A POTEM SPALI TEN WSTYD ZJARA SIĘ ZE WSTYDU I JAZDA NA KONIA Z GÓRY WIEJSKIEJ