POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [01.11.2014, 08:34:54] • Międzyzdroje

Ostatni tydzień zapisów do MALF

Ostatni tydzień zapisów do MALF

fot. MALF

Za tydzień w piątek, 7 listopada 2014 r. mija termin zapisów do V edycji Międzyzdrojskiej Amatorskiej Ligi Futsal-u. Zgłoszenia przyjmowane są w biurze hali sportowej przy SP 1, ul. Leśna 17. Organizatorem rozgrywek jest Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Międzyzdrojach.

Regulamin rozgrywek dostępny jest na oficjalnej stronie ligi www.malf.ligspace.pl. Organizatorzy przypominają, że prawo gry w lidze mają zawodnicy, którzy ukończyli 25 lat (od rocznika 1989 włącznie). W V Edycji MALF będzie mogło wystąpić maksymalnie osiem drużyn (decydować będzie kolejność zgłoszeń). Pierwszeństwo zgłoszeń mają zespoły, które grały w poprzednim sezonie. Każda drużyna może liczyć maksymalnie 15 graczy. W każdym zespole dopuszczalne jest posiadanie zawodników z klasy rozgrywkowej A, B lub okręgowej. Formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie dostępne jest na stronie internetowej rozgrywek www.malf.ligspace.pl. Więcej informacji o rozgrywkach pod numer tel. 91 3229042 lub e-mail: ligamalf@gmail.com.

Rafał Błocian
Szkoła Podstawowa Nr 1
w Międzyzdrojach


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W środę, 16 kwietnia, Biblioteka Publiczna w Wolinie zaprasza na rodzinne warsztaty wielkanocne pt. "Batikowe pisanki". Uczestnicy zajęć wspólnie wykonają tradycyjne pisanki metodą batikową – czyli zdobiąc jajka gorącym woskiem i barwnikami. Warsztaty odbędą się w dwóch turach: o godz. 10:00 oraz 16:00 ■