Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe:
- Sławomir Tomasz Szekliński okręg 8
- Artur Józef Karwicki okręg 13
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość:
- Kazimierz Pender okręg 1
- Eleni Zacharopulu okręg 5
- Krzysztof Jerzy Makowski okręg 8
- Wanda Halinazam Sokołowska okręg 14
Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Międzyzdroje 2014:
- Filip Piotr Szyszkowski okręg 1
- Czesława Maria Drozdek okręg 2
- Izabela Iwona Mazur okręg 3
- Teresa Purgal okręg 4
- Rafał Mariusz Wolny okręg 5
- Andrzej Kościukiewicz okręg 6
- Mateusz Witold Bobek okręg 7
- Dorota Alina Klucha okręg 8
- Adam Jakubowski okręg 9
- Leszek Jerzy Nyrkowski okręg 10
- Krzysztof Jarosław Zacharewicz okręg 11
- Janusz Jerzy Piłat okręg 12
- Zbigniew Robert Mittelstadt okręg 13
- Anna Teresa Oleksy okręg 14
- Jan Magda okręg 15
Komitet Wyborczy Stowarzyszenia Przyjaciół Międzyzdrojów Odnowa:
- Marian Matysiak okręg 1
- Iwona Czyż okręg 2
- Ireneusz Jan Perucki okręg 4
- Dariusz Sałaciński okręg 5
- Katarzyna Małgorzata Jakubiak okręg 6
- Kamil Orłowski okręg 8
- Piotr Jan Banasiak okręg 9
- Julianna Klein okręg 10
- Edyta Szymczak okręg 11
- Zofia Anna Przybylska okręg 12
- Stanisław Piotr Peryt okręg 13
- Zbigniew Czarny okręg 14
- Jolanta Beata Bobrzak- Ganowska okręg 15
Komitet Wyborczy Wyborców Wytrwali i Nieugięci:
- Jan Burzyński okręg 10
Komitet Wyborczy Wyborców Inicjatywa Gospodarcza:
- Roman Tadeusz Pawłowski okręg 1
- Beata Elwira Klawa okręg 2
- Katarzyna Natkańska okręg 3
- Jan Węglorz okręg 4
- Lech Piotr Zużałek okręg 5
- Jadwiga Teresa Kwiatkowska okręg 6
- Małgorzata Szaryńska okręg 7
- Irena Bartkiewicz okręg 8
- Ewa Trott okręg 10
- Józef Bogusław Sutyła okręg 11
- Marcin Czubak okręg 12
- Krzysztof Stefan Trando okręg 15
Tak lepiej sobie wybrać kandydata na Prezydenta Świnoujscia, który nie miał szans a mimo to kandydował żeby dac miejsce Doroszowi w wyborach! mówię o 2010. Teraz także jeszcze chce do powiatu! Ale SPRYCIAŻ !! Patrzmy się po czynach a nie na to że miejscowy! Solarz właśnie w sądzie pogrążył przyjaciela Dorosza! TW Adama-Maksymowicza. I to w trybie wyborczym, którego tak boi się Dorosz - dlaczego się boi?
Solarz jest spoza Międzyzdrojów ! Nie chcemy takiego tutaj. Michał jest dla nas i tak MA POZOSTAĆ!!
Kandydatem na burmistrza dla zwykłych ludzi! Nie dla układowców! poczytaj sobie biuletyn i stronę internetową odnowy
KIM JEST SOLARZ??
Zdecydowanie glosuje na ;;ODNOWE;; i oczywiscie na nowego Burmistrza JANA SOLARZA, tyle w temacie.the end.
Inicjatywa Gospodarcza jak sama nazwa wskazuje idą się nachapać nieroby. Stowarzyszenia Przyjaciół raczka rączkę myje. Forum już rządziło i nie widzę pozytywnych efektów. Trzy bandy wyjadaczy myślą tyko o własnych interesach.ŻENADA
3 MAFIJNE kliki przeciw 8 wspaniałym hahaha :)
Ludziska litości nie macie Kazimierz Pender na liście do Rady Miejskiej z ramienia PiS.
przebalują nasze miasto obiecanki cacanki
Michal, jesteśmy z Tobą i Twoimi ludźmi. Wreszcie jedni odważni którzy wyszli do ludzi, do mieszkańców. Trzeba widzieć jak się zachowują radni z komitetu burmistrza, nawet nie potrafią porozmawiać bo co to nie oni... Pogonic burzuazje a oddać władze w ręce ludzi potrafiących słuchać mieszkańca. MICHAL I JEGO KOMITET IDZCIE PO WYGRANA!
Wszyscy, wszystkich o wszystko podejrzewają... Co za Kraj, co za Gmina!! Czy naprawdę tak trudno przyznać, jak wiele zrobił obecny Burmistrz? Oczywiście jeszcze daleko do pełni szczęścia, ale dajmy Mu szansę. Panie Leszku nasze głosy należą do Pana.
Witam was moi drodzy Miedzyzdrojanie, co stare i skorumpowane, nalezy odstawic od wladzy, nie trzeba sie rozpisywac po co, naco i dlaczego, sami wszystko wiecie.Chodzi o to aby nam w tym Miasteczku zylo sie lepiej, przyjemniej, weselej, bezpieczniej i abysmy chdzili z glowami podniesionymi do gory.Wobec tego dajmy sznse innym naszym mieszkancom, to musi byc ''Odnowa''jak sama nazwa mowi;Stowarzyszenie PRZYJACIOL'' Miedzyzdrojow, ODNOWA. Sa rzetelni, pracowici i co najwazniejsze sa jawni i uczciwi wobec NAS. Dajmy im teraz szanse, to sa przyjaciele z naszych podworek, dajmy im nasze zaufanie, maja dobry program.Jestem z wami MIEDZYZDROJANIN>>
Czy jest cos złego w balowaniu? A kto z nas nie lubi?! mój głos oddam właśnie na ten komitet.
Gdyby Sutyła rzeczywiście uczciwie podchodzł do kandydowania na burmistrza to nie robił by sobie" ochranki" w postaci kandydowania na radnego do powiatu!
oprócz Węglorza nikt w ekipie Sutyły się nie nadaje ładna buzia czy opluwanie innych to nie wszystko jeszcze trzeba mieć poukładane w główkach moi państwo a nasze miasto to nie plac zabaw
Jak Sutyła zostanie burmistrzem to pajęczyna rozrośnie się tak że Odnowie nie starczy biuletynu żeby ją pokazać! Poza tym nie on bedzie rzadził tylko jego ojciec, który kandyduje na radnego.
Irka lubi balować oj lubi
Ircia nie mogę na ciebie głosować to nie ten okręg
z Ireną Bartkiewicz chodziłem do szkoły niezła baletnica
kto startuje do powiatu
Wierzycie w to co piszecie?
ja będę głosował za" odnową" - mają dobry program i świetną stronę internetową
DAJMY SZANSE ODNOWIE MAJA CIEKAWY PROGRAM WYBORCZY
Niewątpliwie wypadało by , żeby przewietrzyć " etatowych" radnych, niech przemyślą, odpoczną i nabiorą pokory.
Ja nie wiem kto to jest więc mego głosu nie dostanie