POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [15.10.2014, 07:21:37] • Golczewo

Zakończenie sezonu wędkarskiego

Zakończenie sezonu wędkarskiego

fot. GOKiS Golczewo

W niedzielę 12 października nad jeziorem Okonim w Golczewie rozegrane zostały zawody wędkarskie na zakończenie sezonu. Do zawodów przystąpiło łącznie 16 zawodników - 14 seniorów i 2 juniorów. Po kliku godzinnych zmaganiach poznaliśmy zwycięzców zawodów.

Kategoria Seniorzy:
I miejsce - Czesław Piertyniak - 3,245kg
II miejsce - Andrzej Lewandowski - 1,435kg
III miejsce - Ryszard Rogoźnicki - 1,300kg
Kategoria Juniorzy:
I miejsce - Jakub Tomczyk - 1,370kg
II miejsce - Rafał Marzec - 1,250kg
Udział w zmaganiach wędkarskich wziął również gościnnie Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk zajmując 8 lokatę. Organizatorami całych zawodów był Zarząd Koła wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Golczewie.


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [16.10.2014, 19:06:40] • [IP: 83.168.84.**]

baaganiarze

Gość • Środa [15.10.2014, 10:46:54] • [IP: 83.21.194.***]

To nie zawody, brak zdjęcia guru

Gość • Środa [15.10.2014, 08:00:30] • [IP: 94.254.129.***]

strach lodówkę otworzyć, bo burmistrz może wyskoczyć hehe. PRZEZ 4 LATA CHLAŁ. OBUDZIŁ SIĘ 3 MIESIĄCE PRZED WYBORAMI

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada w sobotę wystąpienie marznących opadów deszczu i mżawki w całym województwie zachodniopomorskim ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■