POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [07.10.2014, 08:43:02] • Kamień Pomorski

Gmina Kamień Pomorski usuwa azbest

Gmina Kamień Pomorski informuje, że w dniach 9-10 października b.r. zostaną rozpoczęte prace związane z usuwaniem wyrobów zawierających azbest z nieruchomości na terenie miasta i gminy Kamień Pomorski. Termin zakończenia prac, zgodnie z podpisaną z Wykonawcą - firmą EKO24 z Dębna umową, ustalono na dzień 31.10.2014 r.

W tym czasie Wykonawca wykona prace związane z zabraniem składowanego na posesjach azbestu oraz przeprowadzi prace rozbiórkowe pokryć dachowych budynków z płyt azbestowo-cementowych. Odpady zostaną odpowiednio przygotowane do transportu i wywiezione na składowisko celem utylizacji. Prace zostaną przeprowadzone z zachowaniem podstawowych zasad bezpiecznego usuwania wyrobów zawierających azbest, z zastosowaniem odpowiednich środków technicznych zabezpieczających przed przenikaniem azbestu do środowiska.
Osoby zainteresowane pomocą finansową w usuwaniu wyrobów zawierających azbest mogą się skontaktować z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Kamieniu Pomorskim pod nr telefonu 91 38 23 969, lub osobiście pokój nr 16 w godz. 8.00-15.00.

Małgorzata Sikorska


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■