POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [31.08.2014, 13:17:10] • Kamień Pomorski

A nam jest szkoda lata

A nam jest szkoda lata

fot. kam

Kilkadziesiąt osób, w tym przede wszystkim dzieci bawiło się w Trzebieszewie w Gminie Kamień Pomorski na festynie „Pożegnanie Lata”.

Ostatnią sobotę sierpnia, sobotę kończącą wakacje w Trzebieszewie w Gminie Kamień Pomorski odbył się Festyn Strażacki „Pożegnanie Lata”.

A nam jest szkoda lata

fot. kam

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele konkursów i zabaw z nagrodami: wybudowanie remizy strażackiej w kloców, konkurs strażacki, zawody strzeleckie i wiele innych.

A nam jest szkoda lata

fot. kam

Gośćmi festynu były władze Gminy z przewodniczącą Rady Miejskiej Kazimierą Szymańską i burmistrzem Bronisławem Grzegorzem Karpińskim burmistrzem oraz Andrzej Bąk wójt Gminy Wapno w Wielkopolsce.

A nam jest szkoda lata

fot. kam

Dzieci z Trzebieszewa, za naszym pośrednictwem dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 19:05:33] • [IP: 83.21.233.**]

chociaż coś robią, w przeciwieństwie do radnego z trzebieszewa

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 18:56:36] • [IP: 79.186.222.***]

fajnie było ja nigdy nie zrozumiem jak to tak pasuje w jednej wsi dołki pod sobą kopać i głupie pytania zadawać była nie była ta czy tamta !!wszyscy fajni byli i tyle nie fajni nie byli bo ich to nie interesowało ale po co piszą?? i to wiadomo kto wstyd straszny państwo mili

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 12:47:38] • [IP: 83.168.90.***]

do: Gość • Niedziela [31.08.2014, 22:06:26] • [IP: 79.184.238.**] typowy wpis pisuara któremu nic nie pasuje.

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 10:48:50] • [IP: 31.61.138.**]

Nic wam nie pasuje. Nikt się nie podlizuje. W 2013 r. też była fajna impreza. Gdyby nie Karpiński nic by się nie działo. A gdzie są nasi wspaniali RADNI!! Dlaczego ich nie rozliczacie z tego co zrobili dla miasta, a nie zrobili nic.

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 08:49:41] • [IP: 83.8.66.***]

Karpiński się" podlizuje" przed wyborami. Przez dzieci działa na poświadomość wyborców, by oni ponownie wybrali go na zajmowany urząd. Jednak trwale utracił on zaufanie mieszkańców gminy. Jego" graba" dla dzieci to zachowanie żenujące.

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:46:28] • [IP: 83.21.222.***]

Latawce, dmuchawce, wiatr...

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:32:45] • [IP: 83.25.45.***]

A gdzie sekretarz osp ? nijaka monix ?

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:31:13] • [IP: 83.21.100.***]

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ! Było fajnie

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:30:08] • [IP: 95.48.97.***]

Ja sie pytam gdzie babka ? Ups, nie zmieściła się w kadr !

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:28:22] • [IP: 31.61.138.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:20:34] • [IP: 31.61.138.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 07:18:04] • [IP: 31.61.138.**]

Dobrze ze tęga rodzinka była, K i B co by jedzenia nie zostało bo po co marnować. Nawiasem mówiąc to nie wiem czym sie szczyca najwieksze konfidenty i plotkarze w gminie, Monika główne ucho łącznosci z UM i innymi tego typu instytucjami

Gość • Poniedziałek [01.09.2014, 05:52:36] • [IP: 83.21.199.***]

oj szkoda szkoda lata fajnie bylo

Gość • Niedziela [31.08.2014, 23:42:59] • [IP: 83.21.222.***]

dobrze ze państwa L nie było

Gość • Niedziela [31.08.2014, 22:18:07] • [IP: 83.21.227.***]

fajnie było a głupie komentarze nic do tego nie mają.

Gość • Niedziela [31.08.2014, 22:06:26] • [IP: 79.184.238.**]

Do gościa IP: 79.184.94 człowiek uczciwy nic nie musi siebie wybielać. Niech raczej wybielają się ci aferzyści z rządu.

Gość • Niedziela [31.08.2014, 21:48:19] • [IP: 109.243.249.***]

dzieci zadowolone to najważniejsze

Gość • Niedziela [31.08.2014, 21:10:22] • [IP: 31.175.44.***]

A Karpiński to mógłby sobie wreszcie przyszyć ten guzik przy marynarce-miałby większą wydajność w uściskach rąk!

Gość • Niedziela [31.08.2014, 20:52:56] • [IP: 83.21.100.**]

Nie ma jak strażak w koszulce Jacka Danielsa, jak to powiedział Radny Szlawski ?

Gość • Niedziela [31.08.2014, 20:42:54] • [IP: 83.21.225.***]

Najważniejsze, że plac zabaw wykoszony z okazji imprezy jak sądzę

Karolcia • Niedziela [31.08.2014, 20:39:42] • [IP: 98.94.52.**]

A Kosinskiej nie widze, przydupas burmistrza i jejbabuni Burlikowskiej tez nie. ..

Gość • Niedziela [31.08.2014, 20:11:29] • [IP: 83.168.86.***]

ty wybiel sobie mózg, ludzie z kamienia nic wam nie pasuje żenada;;;;;;;;;;;;;;;

Gość • Niedziela [31.08.2014, 18:51:49] • [IP: 83.8.100.**]

kochane lato trwaj długo

Gość • Niedziela [31.08.2014, 18:01:21] • [IP: 83.16.227.**]

zesrała się baba i płacze, tak źle tak niedobrze

Gość • Niedziela [31.08.2014, 16:31:05] • [IP: 83.12.44.***]

No wlasnie, bylo super wiec po co lansowal sie burmistrz i pozalsieboze przewodniczaca? Po co oni tam potrzebni byli? Oczywiscie kampania wyborcza rozpoczeta

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burze z gradem nad regionem. Wydano ostrzeżenie dla części województwa zachodniopomorskiego Silne burze, grad oraz porywy wiatru do 80 km/h mogą wystąpić w niedzielę po południu w wielu powiatach województwa zachodniopomorskiego. Synoptycy ostrzegają także przed intensywnymi opadami deszczu, które lokalnie mogą powodować podtopienia. Centrum Prognoz Meteorologicznych MeteoSky wydało ostrzeżenie meteorologiczne dotyczące burz z gradem. Alert pierwszego stopnia obowiązuje od godziny 12:40 do 17:00 w niedzielę 21 czerwca 2026 roku ■ Uwaga mieszkańcy i turyści! Dla całego województwa zachodniopomorskiego wydano ostrzeżenie przed upałami - dziś od godz. 11:00 do 21:00 temperatura może osiągać od 28°C do 32°C. Wysokie temperatury zwiększają ryzyko udaru słonecznego i odwodnienia. Pamiętaj o regularnym piciu wody, unikaj długiego przebywania na słońcu i zachowaj szczególną ostrożność wobec dzieci oraz seniorów ■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach poinformował o możliwych przerwach w dostawie wody w nocy z 23 na 24 czerwca 2026 roku. Utrudnienia związane są z pracami montażowymi prowadzonymi na remontowanym skrzyżowaniu ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. Mieszkańcy Międzyzdrojów powinni przygotować się na możliwe utrudnienia w dostępie do wody. Jak informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Międzyzdrojach, przerwy mogą wystąpić w nocy z wtorku na środę, z 23 na 24 czerwca 2026 roku, w godzinach od 22:00 do 05:00. Powodem możliwych zakłóceń są prace montażowe prowadzone w obrębie remontowanego skrzyżowania ulic Gryfa Pomorskiego i Dąbrówki. W komunikacie wodociągi apelują do mieszkańców, aby w czasie prowadzonych prac nie korzystali z urządzeń wodociągowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego podłączonego do sieci wodociągowej. Zerwane osady z rur oraz znaczne spadki ciśnienia mogą bowiem doprowadzić do zapchania lub zanieczyszczenia instalacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji przeprasza mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i prosi o wyrozumiałość ■