POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [16.07.2014, 18:27:55] • Wolin

Wolin na festiwalu w Cannes

Wolin na festiwalu w Cannes

fot. Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów

W Cannes we Francji odbędą się kolejny raz Międzynarodowe Targi Telewizyjne MIPCOM, najważniejsze wydarzenie nadawców telewizyjnych na świecie.

Do konkursu zgłoszony został film Zdzisława Cozaca „Miasto zatopionych bogów” o świetności wczesnośredniowiecznego Wolina. Wiele ujęć do tego filmu kręconych było przez cały rok na terenie wolińskiego skansenu Centrum Słowian i Wikingów. Film, którego premiera telewizyjna odbyła się na początku tego roku, powstał dzięki dofinansowaniu TVP Historia, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Stowarzyszenia Centrum Słowian i Wikingów. Produkcja ta jest wspaniałą promocją historii i tradycji dawnego Wolina i zebrała już kilka nagród filmowych.

Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kochani Mieszkańcy Pomorza Zachodniego, w ten święty czas – gdy Chrystus Zmartwychwstał, a Kościoły napełnia zapach poświęconych koszyków i dźwięk radosnego "Alleluja!" – życzymy Wam, by każdy dzień niósł odrodzenie. Niech Zmartwychwstanie Pańskie napełni Wasze domy nadzieją i siłą, a rodzinne śniadania przypomną o tym, co naprawdę ważne: miłości, bliskości i drugim człowieku. Z serca – Właściciel i zespół redakcyjny portali iswinoujscie.pl i ikamien.pl ■