POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [07.07.2014, 11:55:57] • Dziwnów

Ster na Dziwnów. Zobacz fotogalerię!

Ster na Dziwnów. Zobacz fotogalerię!

fot. kam

Przez trzy dni na przystani sezonowej przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie w Dziwnowie odbywała się impreza plenerowa pod wspólną nazwą „Ster Na Dziwnów”. W ramach tej imprezy w piątek odbyły się m.in. koncert orkiestry wojskowej, wyścigi Łodzi Smoczych, koncert zespołu „Specyficzni” oraz pokaz sztucznych ogni.

Sobota natomiast poświęcona była rybakom. Program Festynu Rybaka to wystawa sprzętu rybackiego, zwiedzanie kutrów, gawędy rybackie, konkursy.

Ster na Dziwnów. Zobacz fotogalerię!

fot. kam

Festyn rozpoczęto przejściem kutrów z portu zimowego na nabrzeże festynu i złożenie wiązanek pod pomnikiem „Rybaków którzy oddali życie morzu”.

Ster na Dziwnów. Zobacz fotogalerię!

fot. kam

Kolejnymi punktami programu była biesiada rybacka, pięciobój rybacki, pokaz WOPR, parada kutrów i pokaz technik połowowych - rzeka Dziwna, prezentacja potraw z ryb. Festyn Rybaka zakończył koncert zespołu szantowego „Qfry”.

Ster na Dziwnów. Zobacz fotogalerię!

fot. kam

Imprezę plenerową „Ster Na Dziwnów” zakończono w niedzielę w Parku Miejskim Festynem Rodzinnym.

Kliknij tutaj by zobaczyć fotogalerię.

mzk


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Wtorek [08.07.2014, 08:01:33] • [IP: 37.7.18.***]

Tadziu i jak im idzie?

Gość • Wtorek [08.07.2014, 02:31:43] • [IP: 79.186.223.***]

Widać, że dziewczyny mają rybaka w rodzinie...brawo Marzena i Sylwia!

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 22:16:38] • [IP: 77.253.157.**]

Jak zwykle znajdzie się jakiś pajac któremu zawsze coś się nie podoba.Jak ją wyremontują to znowu napisze że nie taki kolor asfaltu -pajac :(

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 19:07:29] • [IP: 83.11.72.***]

Droga jak ser szwajcarski nie podoba sie, remontują też sie nie podoba. .. ehhh

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 16:57:42] • [IP: 79.186.222.***]

Ta rozkopana ulica była największą atrakcją. I po co było ją rozgrzebywać na lato, gdy w tym czasie nic na niej się nie robi. Porażka totalna. Ster na plac budowy.

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 15:24:59] • [IP: 79.186.128.**]

wszystko fajnie tylko zespół SPECYFICZNI powinien nazywać się BEZNADZIEJNI

Gość • Poniedziałek [07.07.2014, 14:34:44] • [IP: 83.23.45.**]

Świetna impreza, można było wspaniale spędzić wolny czas przyjeżdżając na wekend do Dziwnowa. Brawo Panie Burmistrzu mimo dużych inwestycji znalazł Pan pieniądze na imprezy.

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■