POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [18.06.2014, 07:31:50] • Kamień Pomorski

Województwo Zachodniopomorskie partnerem Mistrzostw Europy w klasie Słonka!

Województwo Zachodniopomorskie partnerem Mistrzostw Europy w klasie Słonka!

fot. Organizator

W dniu 16 czerwca br. podpisana została umowa pomiędzy Województwem Zachodniopomorskim a Gminą Kamień Pomorski w sprawie dofinansowania Mistrzostw Europy w klasie Słonka. Na ten cel Zarząd Województwa przeznaczył kwotę 100 tys. zł.

Podpisy pod dokumentem złożyli członkowie Zarządu Województwa Pani Anna Mieczkowska i Jarosław Rzepa oraz Burmistrz Kamienia Pomorskiego Bronisław Grzegorz Karpiński.

Mistrzostwa potrwają od 13 do 24 sierpnia. W pierwszych dniach rywalizować na Zalewie Kamieńskim będą juniorzy; seniorzy rozpoczną swoje zmagania po oficjalnym otwarciu zawodów, które nastąpi 17 sierpnia. Regatom towarzyszyć będą Dni Kamienia Pomorskiego, w programie których znajdzie się szereg atrakcji, m.in. na powitanie zagra zespół VELVET. Już teraz zapraszamy serdecznie!

Organizatorem regat jest Jacht Klub Kamień Pomorski oraz Polski Związek Klasy Słonka, partnerem w organizacji - Gmina Kamień Pomorski oraz Województwo Zachodniopomorskie, generalny partner to Grupa Azoty, zaś generalni sponsorzy to Żywiec Zdrój i Enea.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Czwartek [19.06.2014, 00:58:17] • [IP: 46.215.42.**]

80.50.83 masz rację na zalewie szczecińskim i kamieńskim urząd morski ogłosił na swojej stronie KONSULTACJE SPOŁECZNE NA TEMAT 'NATURA 2000" ZAKAZ PŁYWANIA JACHTÓW ZAGLOWYCH, MOTOROWYCH I DESK.TAKI ZAKAZ WPROWADZONO na zatoce Puckiej jezeli srodowisko nie narobi szumu to przyklepią ustawę w sejmie.

Gość • Środa [18.06.2014, 17:38:52] • [IP: 83.21.201.***]

brawo

Gość • Środa [18.06.2014, 15:16:12] • [IP: 80.50.83.**]

to nie legalne jest uhahahaha przecież natura 2000 hahahahah zachodniopomorski szlak żeglarski i marina uhahahaha

Gość • Środa [18.06.2014, 11:28:58] • [IP: 77.255.26.***]

Jacht klub a nie mkz opti? Przecież oni teraz wszystko organizują?

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■