POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [06.06.2014, 22:20:40] • Międzyzdroje

Martwy mężczyzna w Bałtyku

Martwy mężczyzna w Bałtyku

fot. Sławomir Ryfczyński

Zwłoki młodego mężczyzny wyłowiła dziś z Bałtyku świnoujska policja. Unoszące się na wodzie ciało zauważono z łodzi. Sprawę badać będzie prokuratura.

Policję powiadomił mężczyzna pływający łodzią po Bałtyku , na wysokości Międzyzdrojów. Zwłoki zauważył około godziny dwudziestej. Ciało unosiło się na wodzie, około pięciu kilometrów od brzegu. Funkcjonariusze podpłynęli na miejsce łodzią i przetransportowali ciało na brzeg. Na razie nie wiadomo, kim był mężczyzna. Nie znaleziono przy nim żadnych dokumentów. Miał około 30-40 lat. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, z tyłu zauważono u niego ranę. Sprawę badać będzie miejscowa prokuratura.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [09.06.2014, 08:31:11] • [IP: 178.165.129.**]

Tajemniczy atak meduzy III

Gość • Niedziela [08.06.2014, 23:43:45] • [IP: 31.61.130.***]

A co to wszyscy tak cicho siedzą?! Pewnie coś wiedzą i się boją!!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■