POGODA

Reklama

Wydarzenia

Straż Pożarna • Środa [10.03.2010, 10:54:39] • Świerzno

Świerzno: Uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa

Świerzno: Uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa

fot. Straż Pożarna

W Szkole Podstawowej w Świerznie zakończył się cykl spotkań poświęcony bezpieczeństwu dzieci. Inicjatorem i głównym wykonawcą był dzielnicowy mł.asp. Ryszard Ciślak.

Do współpracy w tym ciekawym przedsięwzięciu zaproszeni zostali nauczyciele, pedagog szkoły oraz strażacy. Pani Ewa Koniuch zachęciła dzieci do udziału w konkursie na najlepszy plakat o tematyce przeciwpożarowej. Uczniowie włożyli wiele serca w realizację swoich pomysłów. Techniki wykonania były różne: kredki, farby, plastelina, skrawki papieru i wiele innych.

Świerzno: Uczniowie poznawali zasady bezpieczeństwa

fot. Straż Pożarna

Komisja pod przewodnictwem Pani Dyrektor miała wiele trudności w wyłonieniu zwycięzcy. Ostateczny wynik przedstawiał się następująco:
W przedziale klas od 1 do 3:
Trzy pierwsze miejsca przypadły w udziale
Wiktorii Michel
Oliwii Pawłowskiej
Małgosi Poradzie
Wyróżnienie otrzymała Kasia Kluska
W przedziale klas od 4 do 6:
Pierwsze miejsce Ania Pawłowska
Drugie miejsce Syntia Kociuba i Nikola Kołek
Trzecie Miejsce Karolina Owczarek
Wyróżnienie otrzymały:
Marcelina Faerber
Oliwia Zuterek
Emilia Zapaśnik

Policjanci wręczyli zwycięzcom ciekawe nagrody, a pozostali uczestnicy konkursu otrzymali bezpieczne długopisy – podobno pisząc nimi sprawdziany nie można dostać oceny negatywnej. Cała inicjatywa tak spodobała się dzieciom, że już planowane są następne zajęcia o podobnej tematyce.

Rzecznik Prasowy
Komendanta Powiatowego PSP
w Kamieniu Pomorskim
mł.bryg. Daniel Kowaliński


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-29 z 29

Seba • Środa [10.03.2010, 16:29:50] • [IP: 79.184.130.***]

Rysiu, w porządku gość.Oby więcej takich jak on...pozdrawiam :)

Gwoździk • Środa [10.03.2010, 13:24:25] • [IP: 95.51.38.***]

Brawo Ryś!!" Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki"... ;)

Gość • Środa [10.03.2010, 11:39:57] • [IP: 83.21.219.**]

hehe SUPER - dobre sobie :)

Gość • Środa [10.03.2010, 11:05:51] • [IP: 83.25.254.**]

RYSZARD Super gość...

Oglądasz 26-29 z 29
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■