Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą UM w Międzyzdrojach przygotowuje wydawnictwa: album , folder i mapę w ramach projektu ,,Zachodniopomorski Szlak Żeglarski – sieć portów turystycznych Pomorza Zachodniego”. Wydawnictwa będą zawierać informacje o porcie jachtowym w Wapnicy a także o atrakcjach znajdujących się na terenie Gminy Międzyzdroje.
Zależy nam, aby wydawnictwa te wzbogacić właśnie o ciekawe i niepowtarzalne fotografie. Wszystkich chętnych zachęcamy do nieodpłatnego użyczenia swoich zdjęć przedstawiających Międzyzdroje. Zdjęcia, które znajdą się w wydawnictwach zostaną podpisane a nazwiska ich autorów wymienione w stopce redakcyjnej wydawnictw.
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zdjęć do dnia 9 maja 2014 roku, z podaniem danych autora na adres: um_tomaszrychlowski@miedzyzdroje.pl lub kontakt z pracownikami Referatu Promocji w godzinach pracy Urzędu.
Referat Promocji i Współpracy z Zagranicą
UM w Międzyzdrojach
na promocje szlaku jest 400 tyś. dlaczego urząd chce wykorzystywać ludzi?